Weekend w New Yorku (zakończony)

lospotatos3W piątek, 18 marca o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Los Potatos, a dzień później wystąpi Bandaż Elastyczny. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na występie obu zespołów.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 17 marca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od dominika.ab… sulis…

LOS POTATOS – Zespół pochodzi z Łodzi, powstał w 1999 roku. Tworzą go: Daniel Frontczak (git,voc), Krzysztof Baranowicz (hammond, piano), Szymon Banasik (dr),  Benedykt Bartczak (bas).

Gra Bluesa, wzorując się na „czarnych” artystach, w szczególności ceni sobie Muddy Watersa, B.B. Kinga, Willy Dixona, Buddy Guya i J.L. Hookera. Muzykę określić można jako Chicago z elementami R&Bluesa. Zespół współpracuje także z sekcją dętą (sax, puz, tr).
Zespół koncertował na wielu festiwalach w Polsce m.in.: Olsztyńskie Noce Bluesowe, Blues nad Pilawą itp. oraz zagranicą (Szwecja, Holandia, Francja). Doskonale sprawdza się na koncertach klubowych, cyklicznie występując w STEREO KROGS, IRON HORSE, LIZARD KINGU TAJ MAHALu oraz wielu innych „budach”, gdzie króluje blues. Gra także duże imprezy plenerowe, na których potrafi rozgrzać nawet najbardziej „opornych” słuchaczy. Świetnie sprawdza się także na imprezach eventowych, poszerzając repertuar o utwory z całego świata, swobodnie czując się w każdyn gatunku muzycznym. Energetyczna dawka bluesa, w połączeniu z rzadko prezentowaną na polskich scenach ortodoksyjną czarną odmianą tego gatunku wywiera na słuchaczach niezapomniane wrażenie, a muzykom sprawia satysfakcję i radość z grania.

BANDAŻ ELASTYCZNY – Grupa złożona z liderów łódzkich kapel rockowych. Muzyka w najlepszym gatunku, która satysfakcjonuje najwybredniejszych odbiorców. Grają klasykę polskiego rocka, amerykańskiego bluesa i rock and roll. Zespół BANDAŻ ELASTYCZNY tworzą znani łódzcy muzycy: Kuba „Qbek” Weigel (Harlem)- wokal, gitara akustyczna, harmonijka ustna, Piotr „Chypis” Pachulski (Normalsi)- gitara elektryczna, Małgorzata Olejniczak (Sound Witch) – bas, Robert „Szymek” Szymański (Qbek, Proletaryat) – bębny.


Jeden komentarz do “Weekend w New Yorku (zakończony)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *