2faces_zespoloweW sobotę, 12 marca o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji 2 Faces. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na ich występie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 10 marca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od anet_… dominika.a…

2Faces to grupa doświadczonych łódzkich muzyków, specjalizująca się w działalności coverowej. To symbioza oryginalnych charakterów i pasji do muzyki, która nie tylko łączy odmienne osobowości, ale również emanuje i zaraża pozytywną energią. Styl, klasa wykonania i świetne brzmienie to główne priorytety zespołu. Różnorodne fascynacje muzyczne i odpowiedni, zróżnicowany stylistycznie repertuar, stanowiący „przekrój” największych hitów szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej, poczynając od lat 70-tych aż po lata współczesne, pozwalają na nawiązanie doskonałego kontaktu z szerokim gronem odbiorców – każdy znajdzie coś dla siebie.

2f Coverband tworzą: Kasia Maciejewska – wokalistka Hubert Krześlak- basista Kamil Szewczyk – gitarzysta Wojtek Stępnik – klawiszowiec, aranżer, kompozytor. Kamil Stasiak – perkusista.

Start godz. 22:00
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
angela
Weekend w New Yorku (zakończony)
1czeko_logo_FINAL_Small2
Imprezy w Czekoladzie (zakończony)
przypadek_adasia_miauczyskiego_20130324_1875650978
Letnia Scena: Przypadek Adasia… (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*