karuzela2W piątek, 29 stycznia o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Karuzela, a dzień później zagra Tipsy Drivers Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na obu koncertach.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 28 stycznia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od dominika.a.. i mtsd…

29.01.2016 (piątek) start godz. 22:00

Koncert zespołu Karuzela

Zespół Karuzela powstał w 1995 roku i wówczas nosił nazwę”Merry-Go-Round”  ponieważ grał głównie w Skandynawii (Norwegia,Szwecja,Finlandia). Kiedy do zespołu dołączyli młodzi, studiujący w kraju wokaliści zaczęliśmy grać w  Polsce więc i nazwa uległa zmianie na polską – Karuzela Band Dlaczego Karuzela? Bo w naszej muzyce wszystko kręci się jak na karuzeli. Gramy pełen przekrój muzyki  polskiej i światowej, różne style i gatunki muzyczne od tanga po salsę, latino, disco,  rock&roll. Tę możliwość daje nam wykorzystanie wielu żywych instrumentów jak:  saksofony, bębny i percussion, klawiatury,akordeon, gitary. Naszą siłą oprócz doświadczenia, profesjonalizmu i odpowiedzialności jest przede wszystkim pasja z jaką zagramy, z jaką wykonujemy  naszą pracę.

Skład zespołu:
Dariusz Maj – perkusja & percussions
Krystian Kociela – wokal & gitara
Aleksandra Skonieczna – wokal
Mateusz Sumera – sax

30.01.2016 (sobota) start godz. 22:00

Koncert zespołu Tipsy Drivers

TIPSY DRIVERS śmiało zaliczyć można do weteranów polskiej sceny bluesowej. Zespół istnieje od listopada 1994 r. Mają za sobą wiele koncertów na terenie całego kraju jak również poza granicami Polski. Wielokrotnie nagradzani i doceniani przez publiczność i krytyków muzycznych za pasję i feeling z jaką grają. W ich muzyce znajdziemy elementy bluesa chicagowskiego, kalifornijskiego jak również własne kompozycje bardzo ciepło przyjmowane na koncertach. Inspiracją Tipsy Drivers są m.in. tak sławni wykonawcy bluesa jak: Junior Wells, Buddy Guy, Carrey Bell, Muddy Waters, Little Walter Jacobs, Otis Rush i wielu innych.
Są laureatami m.in. takich przeglądów i festiwali jak:

– „Rawa Blues 2000 i 2001” w Katowicach (Duża Scena)
– „Blues na Kujawach 2000” w Brześciu Kujawskim
– „Zaczarowany Świat Harmonijki’2000”(Jacek Urlik II nagroda)
– „Rawa Blues ’99” w Katowicach (laureat festiwalu-nagroda publiczności)
– „Rawa Blues ’97” w Katowicach (wyróżnienie)
– „Blues nad Bobrem ’97” w Bolesławcu
– „Blues-reggae-folk Ananke ’97” w Żurominie i wielu innych…

Według ankiety przeprowadzonej wśród miłośników bluesa zorganizowanej przez Andrzeja Matysika i Radio Katowice oraz czytelników „Twojego Bluesa” zostali uznani za Odkrycie Roku 1999 oraz zajęli drugą pozycję w kategorii Zespół Roku 2001.

Jacek Urlik – harmonijka, wokal
Kacper Walczak – gitara elektryczna
Janusz Lesień – gitara basowa
Mariusz Kędzierski – perkusja

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
gruby_brzuch_20121208_1716545190
Grubson i Mesajah w Wytwórni (zakończony)
letniascena2014
Letnia Scena 2014 (zakończony)
letniascena2014
Letnia Scena 2014 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*