IMG_7436W piątek, 29 kwietnia o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Zgiełk, a dzień później wystąpi Tortilla. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na występie obu zespołów.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 28 kwietnia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

29. 04.2016 (piątek)
start 22:00Koncert zespołu ZGIEŁK W NEW YORK
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

ZGIEŁK
Początki zespołu założonego przez Jarosława Lorenca (gitara) sięgają 2002 roku, natomiast rozkwit kapeli nastąpił po kilku latach, kiedy zespół grał już w ustabilizowanym składzie wraz z Sebastianem Kokoszewskim (bas) i Marcinem Perkowskim (perkusja). W 2011 Zgiełk wydał swoją debiutancką płytę pt. „PŁOMIEŃ”. Od 2012 kapela tworzy nowy projekt bazujący na piosenkach o dawnej, fabrycznej Łodzi. Do współpracy został zaproszony Jędrzej Olżewski (skrzypce elektryczne) wprowadzając nowe brzmienie. Zgiełk to dobre rockowe granie i niebanalne kompozycje, w których każdy może znaleźć coś dla siebie.

30. 04.2016  (sobota)
start 22:00Koncert zespołu TORTILLA W NEW YORK
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

TORTILLA czerpie z bluesowych korzeni, jednak wyraźnie przełamuje narzuconą w tym nurcie konwencję, podążając własną niebanalną drogą. Efektem tego jest unikalny i rozpoznawalny styl, który cechuje szacunek do tradycji czarnoskórych wykonawców, rock’n’rollowa energia typowa dla białych muzyków oraz jazzowy puls. Koncert grupy TORTILLA to piorunująca dawka bluesowych klasyków oraz wysoce energetycznych, żywiołowo wykonanych kompozycji własnych !!! TORTILLA to zespół legitymujący się dużym doświadczeniem koncertowym w kraju i za granicą oraz znakomitym kontaktem z publicznością.

Zespół ponad 1.100 razy występował na najważniejszych krajowych festiwalach bluesowych oraz koncertach w całej Polsce. Wielokrotnie gościł również poza granicami kraju /min. Holandia, Francja, Niemcy, Słowacja, Węgry, Litwa, Ukraina, Białoruś/.

TORTILLA jest laureatem festiwalu Rawa Blues. Grupa doskonale czuje się zarówno w małych klubach, jak i na wielkich koncertach plenerowych. Zespół występował m.in. na Przystanku Woodstock przed wielotysięczną publicznością, ale także w klubach jazzowych takich jak krakowska Piwnica Pod Baranami, lubelski  Hades, warszawska Piwnica Pod Harendą czy Blue Note w Getyndze.  W zespole śpiewa wokalistka dysponująca niezwykłym, jazzowo-soulowym głosem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
koszulka_roj
Koszulki T-shirt Historia Roja (zakończony)
letniaakademiajazzu
Letnia Akademia Jazzu 2017 (zakończony)
desdemona
Żak Festiwal 2010 – SDGE w Improwizacji (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*