fbi_koncW piątek, 27 stycznia o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Bandaż Elastyczny, a dzień później zagra F.B.I.. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na obu koncertach.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 26 stycznia o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymają osoby, których maile rozpoczynają się od wanda… i yhan…

27. 01.2017 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu BANDAŻ ELASTYCZNY
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Grupa złożona z liderów łódzkich kapel rockowych. Muzyka w najlepszym gatunku, która satysfakcjonuje najwybredniejszych odbiorców. Grają klasykę polskiego rocka, amerykańskiego bluesa i rock and roll. Zespół BANDAŻ ELASTYCZNY tworzą znani łódzcy muzycy: Kuba „Qbek” Weigel (Harlem)- wokal, gitara akustyczna, harmonijka ustna, Piotr „Chypis” Pachulski (Normalsi)- gitara elektryczna, Przemysław Wyrwas (Sound Witch) – bas, Robert „Szymek” Szymański (Qbek, Proletaryat) – bębny.

28. 01.2017  (sobota)
Start godz. 22:00 Koncert zespołu FBI
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Laureat wielu konkursów. Koncert w studiu Polskiego Radia Białystok. Występy m.in. na Suwałki Blues Festiwal, Zaduszki Bluesowe w Białymstoku. Zespół istnieje od 2002 roku. Jest laureatem wielu konkursów bluesowych, ma na swoim koncie koncert live w studiu Polskiego Radia Białystok, występy m.in. na Suwałki Blues Festiwal i Zaduszkach Bluesowych w Białymstoku. Porządne, gitarowe brzmienie zadowoli koneserów muzyki, a moc scenicznej energii i zapewni świetną zabawę.

Skład zespołu:
Gitara, wokal: Sławomir Klimczak
Gitara, wokal: Adam Andryszczyk
Gitara basowa: Bartosz Czyżewski
Perkusja: Michał Karpowicz

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
0660
Letnia Scena Forum: Biblia w skróconej wersji (zakończony)
vii_gala_baletowa_w_teatrze_muzycznym_20120322_1044193659
Pokazy konkursowe uczniów szkół baletowych (zakończony)
kabaretwpolsce
Kabaret w Polsce 1950-2000 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*