facetoface4W piątek, 27 listopada o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Face To Face, a dzień później Qbek Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na obu koncertach.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 26 listopada o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

27.11.2015 (piątek) start godz. 22:00

Koncert FACE TO FACE

FACE TO FACE to zespół coverowy złożony z piątki muzyków z wieloletnim doświadczeniem scenicznym zdobytym w kraju i za granicą. To gwarancja dobrej zabawy przy różnorodnym repertuarze muzycznym- zawsze NA ŻYWO!!!. Grupa powstała w 2008 r w Łodzi z inicjatywy gitarzysty Tomasza Wiktorowicza i od tego czasu z powodzeniem działa na krajowej scenie coverowej. To zespół profesjonalistów z pasja i zaangażowaniem, dla których każdy nowy występ jest nowym wyzwaniem. Face to face na przestrzeni lat współpracował z wieloma Łódzkimi muzykami którzy wspomagali go swym talentem. Zespół znakomicie sprawdza się na wszelkiego typu imprezach muzycznych gdzie potrzebny jest profesjonalny skład potrafiący odnaleźć się w wielu gatunkach muzycznych, potrafiący trafić w gusta każdej publiczności.
 
Wysoka jakość wykonawcza oraz zróżnicowany ciągle aktualizowany repertuar stanowi o wartości zespołu. W wykonaniu Face To Face można usłyszeć przekrój największych światowych przebojów muzyki rozrywkowej we własnych aranżacjach. Z uwagi na różnorakie fascynacje muzyczne poszczególnych członków zespołu, grupa jest dynamicznym melanżem wielu styli i odcieni muzyki rozrywkowej potrafiącym nawiązać kontakt zarówno z młodą jak i bardziej doświadczoną i wymagającą publicznością.

Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

28.11.2015 (sobota) start godz. 22:00

ANDRZEJKI W NEW YORK! QBEK & WRÓŻKA BERNADETTA

Muzyka zespołu QBEK to dynamiczna mieszanka mocnego rocka, funky, i bluesa, inspirowana dokonaniami m.in. takich artystów jak: AC/DC, Led Zeppelin, Lenny Kravitz, Jimi Hendrix. Koncerty zespołu są zorientowane na wspólną zabawę, kontakt z publicznością i niezależnie, czy grane w klubie, czy też na wielkiej scenie, niosą POTĘŻNĄ dawkę pozytywnej energii.

Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
wojak
Wojak Boxing Night (zakończony)
lodz_300x200_kino_kobiet
Kino Kobiet w Kinie Helios (zakończony)
barwinki
Cała Góra Barwinków w Improwizacji (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*