Weekend w New Yorku (zakończony)

velocity2W piątek, 25 sierpnia o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Angie And The Boys a dzień później wystąpi Tipsy Drivers Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się obie te imprezy.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „new york”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. Visy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 24 sierpnia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

25. 08.2017 (piątek) start godz. 22:00

ANGIE AND THE BOYZ – to nowy projekt muzyczny, złożony z doświadczonych muzyków.

ANGIE
(właśc. Angelika Kłaczyńska) – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najciekawszych i obiecujących wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Głos tej artystki jest już dobrze znany ogólnopolskiej publiczności. Laureatka wielu festiwali jak i uczestniczka V edycji The Voice of Poland. Współpracowała z artystami polskiej muzyki rozrywkowej i filmowej: (M. Wiśniewski, M. Lorenc).
ANGIE to autorka tekstów i kompozytorka charakteryzująca się drapieżnym, czarnym głosem swobodnie poruszającym się w wielu gatunkach muzycznych: od jazzu poprzez soul wprost do rocka. Cechuje ją wszechstronny rozwój a zdobyta wiedza z zakresu teatru i tańca daje podstawy do stawiania sobie nowych wyzwań w dziedzinie sztuki. Obecnie przygotowuje materiał na swoją debiutancka płytę. Jej ambicją jest zaskakiwać, intrygować i zachwycać.
https://www.facebook.com/klaczynska.angelika/?fref=ts
Angie można posłuchać pod adresem:
https://www.youtube.com/watch?v=vqFc99ahdGI
https://www.youtube.com/watch?v=bXhcP04lNUA

Razem z ANGIE na scenie pojawią się świetni muzycy:
ADAM LIS – gitara
Przez wiele lat swojego doświadczenia miał okazję wspierać na scenie np. Wojtka Pilichowskiego, Kasie Popowską, Krzysztofa Krawczyka, zespoły Rezerwat, Samokhin Band i Citizen.

MICHAŁ KARKUSIŃSKI – klawisze
Współpracuje z kilkoma formacjami muzycznymi z Łodzi m.in. Freeks, Tenebris, The Gospel Time czy Face to Face, ma na koncie również współpracę z takimi artystami jak Muniek Staszczyk, Ziemek Kosmowski. Akompaniuje również wielu młodym artystom np. Justyna Panfilewicz, Sebastian Wojtczak, Daniel Rychter czy Małgosia Frontczak

PAWEŁ WOCHNA – bas
Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Brzezinach oraz Akademii Muzycznej w Łodzi. Basista w zespołach Power of Trinity, Premiera.

KAMIL STASIAK – perkusja
Przygodę z perkusją rozpoczął pod okiem Adama Marszałkowskiego (obecnego perkusisty Comy). Przez ostatnich 12 lat miał okazję uczyć się pod okiem wielu czołowych, polskich perkusistów, między innymi Grzegorza Grzyba, Roberta Lutego, Przemka Kuczyńskiego, czy Łukasza Moszczyńskiego. Jest laureatem wielu konkursów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Aktualnie udziela się sesyjnie oraz czynnie koncertuje z takimi zespołami jak Liroy, Steamlove, Landberry, czy Stargazer.

Skład zespołu:
Angelika Kłaczyńska – wokal
Michał Karkusiński – piano
Kamil Szewczyk – gitara
Paweł Wochna – bas
Kamil Stasiak – perkusja

Start godz. 22:00
Panie wstęp free, Panowie visa 10 zł

26. 08.2017 (sobota) start godz. 22:00
Koncert zespołu TIPSY DRIVERS
Panie wstęp free, Panowie visa 10 zł

TIPSY DRIVERS śmiało zaliczyć można do weteranów polskiej sceny bluesowej. Zespół istnieje od listopada 1994 r. Mają za sobą wiele koncertów na terenie całego kraju jak również poza granicami Polski. Wielokrotnie nagradzani i doceniani przez publiczność i krytyków muzycznych za pasję i feeling z jaką grają. W ich muzyce znajdziemy elementy bluesa chicagowskiego, kalifornijskiego jak również własne kompozycje bardzo ciepło przyjmowane na koncertach. Inspiracją Tipsy Drivers są m.in. tak sławni wykonawcy bluesa jak: Junior Wells, Buddy Guy, Carrey Bell, Muddy Waters, Little Walter Jacobs, Otis Rush i wielu innych.
Są laureatami m.in. takich przeglądów i festiwali jak:

– „Rawa Blues 2000 i 2001” w Katowicach (Duża Scena)
– „Blues na Kujawach 2000” w Brześciu Kujawskim
– „Zaczarowany Świat Harmonijki’2000”(Jacek Urlik II nagroda)
– „Rawa Blues ’99” w Katowicach (laureat festiwalu-nagroda publiczności)
– „Rawa Blues ’97” w Katowicach (wyróżnienie)
– „Blues nad Bobrem ’97” w Bolesławcu
– „Blues-reggae-folk Ananke ’97” w Żurominie i wielu innych…

Według ankiety przeprowadzonej wśród miłośników bluesa zorganizowanej przez Andrzeja Matysika i Radio Katowice oraz czytelników „Twojego Bluesa” zostali uznani za Odkrycie Roku 1999 oraz zajęli drugą pozycję w kategorii Zespół Roku 2001.

Jacek Urlik – harmonijka, wokal
Kacper Walczak – gitara elektryczna
Janusz Lesień – gitara basowa
Mariusz Kędzierski – perkusja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *