Weekend w New Yorku (zakończony)

angiesamokhinbandW piątek, 25 marca o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert Samokhin Band & Angie, a dzień później wystąpi Rozdarty Pończoch. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na występie obu zespołów.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 24 marca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

25. 03.2016 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu SAMOKHIN BAND & ANGIE W NEW YORK
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

SAMOKHIN BAND – To polsko- rosyjski zespół, który powstał w 2008 roku z inicjatywy Pavla Samokhina, pochodzącego z Rostowa nad Donem. Pavel wnosi do muzyki zespołu nie tylko dźwięki trąbki, której jest wirtuozem, i schrypnięty wokal, ale – przede wszystkim „coś”, co stanowi o niezwykłości i niepowtarzalnej aurze spowijającej wszystko, co mieści się na pięciolinii i poza nią. Muzyka, którą wykonuje zespół to energetyczna mieszanka jazzu, funky, ska, starego, dobrego rock’n’rolla oraz wschodniego folku wzmocniona mocnym rockowym brzmieniem. Do tego dochodzi rosyjska charyzma i kozacka energia!! Zespół wystąpił jako support Joe Cocker’a, BLUES BROTHERS oraz zespołu Leningrad. Zespół SAMOKHIN BAND ma na swoim koncie ponad 3000 koncertów w kraju i za granicą, oraz wydane 3 albumy. Obecnie pracuje nad kolejnym krążkiem.

ANGIE  – (właśc. Angelika Kłaczyńska) – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najciekawszych i obiecujących wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Głos tej artystki jest już dobrze znany ogólnopolskiej publiczności. Laureatka wielu festiwali jak i uczestniczka V edycji The Voice of Poland. Współpracowała z artystami polskiej muzyki rozrywkowej i filmowej: (M. Wiśniewski, M. Lorenc).  ANGIE to autorka tekstów i kompozytorka charakteryzująca się drapieżnym, czarnym głosem swobodnie poruszającym się w wielu gatunkach muzycznych: od jazzu poprzez soul wprost do rocka. Cechuje ją wszechstronny rozwój a zdobyta wiedza z zakresu teatru i tańca daje podstawy do stawiania sobie nowych wyzwań w dziedzinie sztuki. Obecnie przygotowuje materiał na swoją debiutancka płytę. Jej ambicją jest zaskakiwać, intrygować i zachwycać.

26. 03.2016  (sobota) start godz. 22:00
Koncert zespołu ROZDARTY POŃCZOCH w NEW YORK
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Rozdarty Pończoch – czyli Sylwia Wysocka, Sonia Stochmiałek i Aleksandra Skonieczna, to energetyczne trio wokalne, które łączy trzy całkiem różne wokale w niepowtarzalną całość. Pończoch łaczy zamiłowania dziewczyn do różnych gatunków muzycznych od jazzu i blusa przez pop i soul.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *