Weekend w New Yorku (zakończony)

lospotatos2W piątek, 22 stycznia o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Los Potatos, a dzień później zagrają Twistersi. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na obu koncertach.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 21 stycznia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

22.01.2016 (piątek) start godz. 22:00

Koncert zespołu Los Potatos

LOS POTATOS
Zespół pochodzi z Łodzi, powstał w 1999 roku. Tworzą go: Daniel Frontczak (git,voc), Krzysztof Baranowicz (hammond, piano), Szymon Banasik (dr), Benedykt Bartczak (bas). Gra Bluesa, wzorując się na „czarnych” artystach, w szczególności ceni sobie Muddy Watersa, B.B. Kinga, Willy Dixona, Buddy Guya i J.L. Hookera. Muzykę określić można jako Chicago z elementami R&Bluesa. Zespół współpracuje także z sekcją dętą (sax, puz, tr).

Zespół koncertował na wielu festiwalach w Polsce m.in.: Olsztyńskie Noce Bluesowe, Blues nad Pilawą itp. oraz zagranicą (Szwecja, Holandia, Francja). Doskonale sprawdza się na koncertach klubowych, cyklicznie występując w STEREO KROGS, IRON HORSE, LIZARD KINGU TAJ MAHALu oraz wielu innych „budach”, gdzie króluje blues. Gra także duże imprezy plenerowe, na których potrafi rozgrzać nawet najbardziej „opornych” słuchaczy. Świetnie sprawdza się także na imprezach eventowych, poszerzając repertuar o utwory z całego świata, swobodnie czując się w każdyn gatunku muzycznym. Energetyczna dawka bluesa, w połączeniu z rzadko prezentowaną na polskich scenach ortodoksyjną czarną odmianą tego gatunku wywiera na słuchaczach niezapomniane wrażenie, a muzykom sprawia satysfakcję i radość z grania.


23.01.2016 (sobota) start godz. 22:00

Koncert zespołu Twistersi

Pod nazwą TWISTERSI kryję się grający w latach 1999-2009 zespół The Twisters, laureaci i uczestnicy wielu festiwali bluesowych i rockowych. Na repertuar zespołu składają się kompozycje własne oraz przeboje bluesa i rocka m.in. takich wykonawców jak: Jimi Hnedrix, The Doors, Dżem, Tadeusz Nalepa, The Rolling Stones, Eric Clapton, The Beatles i innych. Mocną stroną zespołu są utwory autorskie, które mimo blues-rockowej stylistyki zaskarbiły sobie sympatię także wśród niekoniecznie rockowej publiczności. Dowodem tego jest popularność utworów „Wspomnienia są jak igła”, „Czekając na słońce” czy „Przy barze w Niebie”, które zdobywały pierwsze miejsca na listach przebojów i do dziś możne je usłyszeć w regionalnych stacjach radiowych. Sporym sukcesem okazał się także utwór „W blasku nocy”, który znalazł się na wydanej przez Polskie Radio Wrocław składance „Muzyczna Bitwa na Cały Rock”, otrzymując w recenzjach miano najbardziej „klimatycznego” utworu na płycie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *