dexter2W piątek, 22 lipca o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Dexter, a dzień później pojawi się Agnieszka Nastarowicz. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na obu koncertach. Visy dedykowane są Panom, ponieważ Panie w wakacje wchodzą do klubu za darmo.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 21 lipca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

22. 07.2016 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu DEXTER
Panie wstęp bez okazania visy czyli free.
Panowie wstęp za okazaniem visy.
Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

23. 07.2016  (sobota) start godz. 22:00
Koncert AGNIESZKI NASTAROWICZ
Panie wstęp bez okazania visy czyli free.
Panowie wstęp za okazaniem visy.
Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Agnieszka Nastarowicz od kilku lat występuje na łódzkiej scenie muzycznej popularyzując muzykę jazzową. Wielokrotnie koncertowała w licznych klubach, m.in. Klub Wytwórnia, Przechowalnia, Gniazdo Piratów, Klub Szafa, Irish Pub czy Scenografia. Odnajduje się w wielu różnych gatunkach muzycznych, takich jak jazz, funk, soul czy też muzyka popularna. W Jej repertuarze znaleźć można zarówno polskie kompozycje, jak i utwory światowej sławy twórców jazzowy

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
fdsksiazka
Festiwal Dobrego Smaku 2010 – konkurs (zakończony)
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*