riders3W piątek, 3 lutego o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Riders, a dzień później zagrają Latające talerze. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na obu koncertach.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 2 lutego o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od anitaw… i yhan..

03. 02.2017 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu RIDERS
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

RIDERS
Zadebiutowaliśmy na festiwalu Kraśnik Blues-Meeting w lipcu 1999r. od razu zdobywając Grand Prix festiwalu. Było to dla nas potwierdzenie i impuls, że piosenki, które napisaliśmy podobają się i nasz wysiłek (niemały przy brzmieniu jakim wtedy dysponowaliśmy) nie poszedł na marne. Potem były Grand Prix festiwali:
• Blues nad Bobrem ’99 w Bolesławcu (sierpień 1999),
• Jesień z Bluesem ’99 w Białymstoku (listopad 1999) ,
• Bluesada 2000 w Szczecinie (marzec 2000),
• Noce Bluesowe 2000 w Rawie Mazowieckiej (maj 2000),
• Blues na Kujawach 2000 (lipiec 2000),
• Olsztyńskie Noce Bluesowe (lipiec 2000),
• Tyski Festiwal im.Ryśka Riedla w Tychach (lipiec 2000).
 
Pianistka, o wyjątkowo brzmiącym głosie i intuicyjnym sposobie śpiewania… mocna gitara z rockowym i bluesowym zacięciem…legenda polskiego basu… solidny, wrażliwy bęben…… i wszystko to ujęte w jednym słowie… RIDERS… rock, blues, piosenka, tradycja, wrażliwość, siła, rock’n’roll … jeśli, którekolwiek z tych słów jest bliskie Twojemu sercu powinieneś koniecznie posłuchać świeżej premierowej płyty… i zobaczyć promujące ją koncerty.
 
Riders to:
Ola Łysiak-Łabecka – wokal
Grzesiek Kuks – gitara
Mietek Jurecki – gitara basowa
Wiechu Szczyrba – perkusja

04. 02.2017  (sobota)
Start godz. 22:00 Koncert zespołu LATAJĄCE TALERZE
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

LATAJĄCE TALERZE
Żyjemy muzyką i chcemy, aby muzyka wykonywana przez nas na koncertach tętniła życiem. Grając dla was już od 2000 roku staramy się aby każdy nasz występ wzbudzał wiele emocji, przynosił kolejne zaskoczenia, ale przede wszystkim pozostawiał niezapomniane wrażenia. Cieszy nas bardzo, że dzięki waszej obecności na koncertach my również możemy się świetnie bawić i realizować nasze życiowe pasje. Od założenia zespołu zagraliśmy ponad 1500 (półtora tysiąca!) koncertów w różnych miejscach Polski, a także poza jej granicami. Bardzo często nasze koncerty odbywały się podczas niezwykłych imprez i w niezwykłych miejscach, czasem nawet zawodzi nas pamięć, gdy mamy wyliczać, w jakich nieoczekiwanych miejscach zagraliśmy. Gramy najbardziej znane światowe przeboje, które pobudzają wszystkich do nieskrępowanej zabawy. Wśród piosenek wywodzących się z klasyki rocka znajduje się wiele utworów, których rodowód jest zupełnie „nierockowy”. Mimo tego wypracowaliśmy swój niepowtarzalny styl, w którym dominuje męski i melodyjny rock przyprawiony do smaku dobrym i nieco absurdalnym humorem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
heyunplugged
Hey Unplugged w Wytwórni (zakończony)
confus
Confusion Project w Szafie (zakończony)
2016-08_noc_jokerow_406
ENEMEF: Noc Jokerów (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*