hendrixW piątek, 20 stycznia o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Velocity, a dzień później Hendrix Project. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na obu koncertach.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 19 stycznia o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od yhan… maja.ku…

20. 01.2017 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu VELOCITY
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

VELOCITY to młody łódzki zespół założony już nie przez takich młodych ludzi szukających brzmień w starym rockowym i grungowym graniu. Towarzyszy Im niezwykle charyzmatyczny i uzdolniony wokalista, który przewodzi całej kapeli.  W swoim repertuarze posiadają wiele coverów. W skład zespołu wchodzą: Łukasz Cieślak – wokal, Jarek Kuna – bas, Mustache Noise- perkusja, Michał Litowczyk – gitara, Emil Palenica – gitara.

21. 01.2017  (sobota)
Start godz. 22:00 Koncert zespołu  HENDRIX PROJECT
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Gramy Hendrixa od dawna. Zebraliśmy wszystkie grane przez nas utwory w jedną koncertową całość i tak powstał HENDRIX PROJECT.  Początek działalności zespołu to koncert z Leszkiem Cichońskim znakomitym gitarzystą, organizatorem „Thanks Jimi Festival” oraz Gitarowego Rekordu Guinnessa, człowiekiem którego tak naprawdę fanom muzyki nie trzeba przedstawiać. A muzyka? Dla nas całe lata 60-te zawsze były źródłem inspiracji, radości, odkrywania wszystkiego co najlepsze w muzyce. nie tylko Jimi, także The Doors, Led Zeppelin, Janis Joplin i wielu innych. Czemu Hendrix? Bo to jednak jego muzyka najczęściej przewijała się na naszych koncertach, granych w różnych składach, na różnych scenach. No i prawdopodobnie nie ma w Polsce drugiego zespołu który grałby tylko jego utwory. Na koncertach oddamy atmosferę, klimat ale przede wszystkim energię ukrytą w utworach Jimiego Hendrixa.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
maratonzlotegloby
Maraton Złotych Globów w Silver Screen (zakończony)
daddycool2
Daddy Cool w Cinema City (zakończony)
Urodziny Wytwórni – koncert jubileuszowy (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*