Weekend w New Yorku (zakończony)

karuzela2W piątek, 18 sierpnia o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Karuzela, a dzień później wystąpi Latające talerze. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się obie te imprezy.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „new york”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. Visy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 17 sierpnia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

18.08.2017 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu KARUZELA
Panie wstęp free, Panowie visa 10 zł

Naszą siłą oprócz doświadczenia, profesjonalizmu i odpowiedzialności jest przede wszystkim pasja z jaką zagramy, z jaką wykonujemy naszą pracę. Zespół Karuzela powstał w 1995 roku i wówczas nosił nazwę”Merry-Go-Round”  ponieważ grał głównie w Skandynawii (Norwegia,Szwecja,Finlandia). Kiedy do zespołu dołączyli młodzi, studiujący w kraju wokaliści zaczęliśmy grać w  Polsce więc i nazwa uległa zmianie na polską – Karuzela Band

Dlaczego Karuzela? Bo w naszej muzyce wszystko kręci się jak na karuzeli. Gramy pełen przekrój muzyki  polskiej i światowej, różne style i gatunki muzyczne od tanga po salsę, latino, disco,  rock&roll. Tę możliwość daje nam wykorzystanie wielu żywych instrumentów jak:  saksofony, bębny i percussion, klawiatury,akordeon, gitary.

Skład zespołu:
Dariusz Maj – perkusja & percussions
Krystian Kociela – wokal & gitara
Aleksandra Skonieczna – wokal
Mateusz Sumera – sax

19.08.2017 (sobota)
start godz. 22:00 Koncert zespołu LATAJĄCE TALERZE
Panie wstęp free, Panowie visa 10 zł

Żyjemy muzyką i chcemy, aby muzyka wykonywana przez nas na koncertach tętniła życiem. Grając dla was już od 2000 roku staramy się aby każdy nasz występ wzbudzał wiele emocji, przynosił kolejne zaskoczenia, ale przede wszystkim pozostawiał niezapomniane wrażenia. Cieszy nas bardzo, że dzięki waszej obecności na koncertach my również możemy się świetnie bawić i realizować nasze życiowe pasje. Od założenia zespołu zagraliśmy ponad 1500 (półtora tysiąca!) koncertów w różnych miejscach Polski, a także poza jej granicami. Bardzo często nasze koncerty odbywały się podczas niezwykłych imprez i w niezwykłych miejscach, czasem nawet zawodzi nas pamięć, gdy mamy wyliczać, w jakich nieoczekiwanych miejscach zagraliśmy. Gramy najbardziej znane światowe przeboje, które pobudzają wszystkich do nieskrępowanej zabawy. Wśród piosenek wywodzących się z klasyki rocka znajduje się wiele utworów, których rodowód jest zupełnie „nierockowy”. Mimo tego wypracowaliśmy swój niepowtarzalny styl, w którym dominuje męski i melodyjny rock przyprawiony do smaku dobrym i nieco absurdalnym humorem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *