Latajacetalerze312 czerwca w klubie New York wystąpi KCB, a dzień później formacje Latające Talerze. Mamy dla was 5 vis dwuosobowych na weekend, czyli na oba koncerty.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety/visy. Zabawę zakończymy 11 czerwca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

12.06.2015 (piątek) start godz. 22:00

Koncert zespołu KCB W NEW YORK

Visa 10 zł (Visa do nabycia w dniu koncertu)

13.06.2015 (sobota) start godz. 22:00

Koncert zespołu LATAJĄCE TALERZE W NEW YORK

Visa 10 zł (Visa do nabycia w dniu koncertu)

KCBAND
„Kochamy opowiadać historie i inspirować. Uwielbiamy też naszych czcigodnych mistrzów z długiej linii przekazu, sięgającej aż do Delty Mississippi, a pewnie i gdzieś dalej, aż do zagubionych gdzieś szamańskich wiosek, gdzie radość muzyki była zjawiskiem powszechnym i codziennym, ale i głęboko transcendentnym i duchowym”
Krzysztof jest nie tylko znakomitym wokalistą, ale także pisze teksty piosenek oraz tworzy do nich klimatyczną linię melodyczną. Można zatem określić jego projekt jako muzykę autorską, będącą połączeniem muzyki alternatywnej z elementami rocka, bluesa, country-rocka i funku. Częstym akcentem w muzyce Krzyśka jest połączenie nastrojowej melodyjności z wesołym, szybkim rytmem. Synteza ta jest idealna dla słuchaczy chcących nie tylko posłuchać dobrej muzyki, ale też pobawić się pod sceną.
Więcej informacji na stronie: www.kcband.pl

Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

LATAJĄCE TALERZE
Żyjemy muzyką i chcemy, aby muzyka wykonywana przez nas na koncertach tętniła życiem. Grając dla was już od 2000 roku staramy się aby każdy nasz występ wzbudzał wiele emocji, przynosił kolejne zaskoczenia, ale przede wszystkim pozostawiał niezapomniane wrażenia. Cieszy nas bardzo, że dzięki waszej obecności na koncertach my również możemy się świetnie bawić i realizować nasze życiowe pasje. Od założenia zespołu zagraliśmy ponad 1500 (półtora tysiąca!) koncertów w różnych miejscach Polski, a także poza jej granicami. Bardzo często nasze koncerty odbywały się podczas niezwykłych imprez i w niezwykłych miejscach, czasem nawet zawodzi nas pamięć, gdy mamy wyliczać, w jakich nieoczekiwanych miejscach zagraliśmy. Gramy najbardziej znane światowe przeboje, które pobudzają wszystkich do nieskrępowanej zabawy. Wśród piosenek wywodzących się z klasyki rocka znajduje się wiele utworów, których rodowód jest zupełnie „nierockowy”. Mimo tego wypracowaliśmy swój niepowtarzalny styl, w którym dominuje męski i melodyjny rock przyprawiony do smaku dobrym i nieco absurdalnym humorem.

http://www.youtube.com/watch?v=c4y8fR6SJZw

Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Furia w Kinie Helios (zakończony)
1499427810
Maraton Annabelle (zakończony)
2018-04_maraton_lotr1
ENEMEF: Noc Reż. Wersji Władcy Pierścieni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*