Weekend w New Yorku (zakończony)

qbek5W piątek, 11 września w New Yorku wystąpi formacja Velocity, a dzień później Qbek. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na koncertowy weekend przy Piotrkowskiej 62, tzn. będziecie mogli wejść na oba koncerty.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 10 września o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

11.09.2015 (piątek) start godz. 22:00

Koncert zespołu VELOCITY

VELOCITY to młody łódzki zespół założony już nie przez takich młodych ludzi szukających brzmień w starym rockowym i grungowym graniu. Towarzyszy Im niezwykle charyzmatyczny i uzdolniony wokalista, który przewodzi całej kapeli.  W swoim repertuarze posiadają wiele coverów. W skład zespołu wchodzą Łukasz Cieślak – wokal, Jarek Kuna – bas, Darek Gadomski – perkusja, Michał Litowczyk – gitara, Emil Palenica – gitara.

Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

12.09.2015 (sobota) start godz. 22:00

Koncert zespołu QBEK

Muzyka zespołu QBEK to dynamiczna mieszanka mocnego rocka, funky, i bluesa, inspirowana dokonaniami m.in. takich artystów jak: AC/DC, Led Zeppelin, Lenny Kravitz, Jimi Hendrix. Koncerty zespołu są zorientowane na wspólną zabawę, kontakt z publicznością i niezależnie, czy grane w klubie, czy też na wielkiej scenie, niosą POTĘŻNĄ dawkę pozytywnej energii.

Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *