Weekend w New Yorku (zakończony)

grzanek4W piątek, 26 lutego o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert Barta Grzanka dzień później zagra  Mixtape. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na obu koncertach.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 25 lutego o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od: jbern… pink…

26. 02.2016 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu BARTEK GRZANEK W NEW YORK
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Bartek Grzanek – gitarzysta, wokalista, kompozytor, autor tekstów, finalista V Edycji „Mam Talent”. Bartek Grzanek debiutował w 1998 roku jako gitarzysta w zespole country – Colorado Band. Od 2000 roku jest liderem zespołu Tosteer (wcześniej Toster Band – laureat najważniejszych festiwali bluesowych w Polsce, w tym Rawa Blues Festival 2001). Wraz z zespołem był nominowany w dwóch kategoriach do nagrody Fryderyki 2003, za pytę „Testosterone” (2003 Universal Music Polska).  Wraz z zespołem ma na swoim koncie supporty m.in. dla Placebo (2003), Dave’a Gahan’a (2003) i Budgie (2008). Był gitarzystą zespołu Rezerwat, a od 2011 roku gra na gitarze w zespole Rafała Brzozowskiego. W 2011 r.  W 2011r. Bartek Grzanek uczestniczył w konkursie wokalnym TVP „The Voice of Poland”, w drużynie Andrzeja Piasecznego, natomiast w 2012r. został finalistą V edycji „Mam Talent” (TVN). Jesienią 2015r. odbyła się premiera debiutanckiego, solowego albumu artysty.

27. 02.2016  (sobota) start godz. 22:00
Koncert zespołu MIXTAPE W NEW YORK
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Mixtape to składanka Twoich ulubionych numerów, które znasz z najgrubszych  domówek.  Mixtape to nowy band, tworzony przez szóstkę mega popularnych, turbo uzdolnionych muzyków. Entuzjastów gorących hitów  i  nieśmiertelnych coverowych klasyków. Rozbuja Cię tanecznymi  kawałkami Daft Punk czy Michaela Jacksona,  przypomni  szalone lata 90 hitami  Roxette , rozkołysze balladami Lenny’ego  Kravitza.  Sprawdź ich na żywo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *