tomaszstruszczykW piątek, 14 kwietnia o godz. 22 w New Yorku wystąpi Tomasz Struszczyk Akustycznie, a dzień później Samokhin Band & Angie. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia, dzięki którym będziecie mogli wybrać się na oba występy.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 12 kwietnia  o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

14.04.2017 (piątek) start godz. 22:00
TOMASZ STRUSZCZYK AKUSTYCZNIE (wokalista zespołu Turbo)
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Tomasz Struszczyk (wokalista Turbo/Pathology) i Adam Jełowicki (Pathology) na co dzień znani najlepiej z propagowania hałasu z zespołem Pathology, od czasu do czasu spotykają się aby przy akompaniamencie gitar akustycznych przedstawić piosenki, których wybór uznali za słuszny.  Niektóre z nich są hitami, inne wręcz przeciwnie, ale mają jeden wspólny mianownik – zarówno Adamowi jak i Tomaszowi się podobają. Miejmy nadzieję, że spodobają się również wam.

15.04.2017 (sobota) start godz. 22:00
Koncert zespołu SAMOKHIN BAND & ANGIE
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

To polsko- rosyjski zespół, który powstał w 2008 roku z inicjatywy Pavla Samokhina, pochodzącego z Rostowa nad Donem. Pavel wnosi do muzyki zespołu nie tylko dźwięki trąbki, której jest wirtuozem, i schrypnięty wokal, ale – przede wszystkim „coś”, co stanowi o niezwykłości i niepowtarzalnej aurze spowijającej wszystko, co mieści się na pięciolinii i poza nią. Muzyka, którą wykonuje zespół to energetyczna mieszanka jazzu, funky, ska, starego, dobrego rock’n’rolla oraz wschodniego folku wzmocniona mocnym rockowym brzmieniem. Do tego dochodzi rosyjska charyzma i kozacka energia!! Zespół wystąpił jako support Joe Cocker’a, BLUES BROTHERS oraz zespołu Leningrad. Zespół SAMOKHIN BAND ma na swoim koncie ponad 3000 koncertów w kraju i za granicą, oraz wydane 3 albumy. Obecnie pracuje nad kolejnym krążkiem.

ANGIE – (właśc. Angelika Kłaczyńska) – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najciekawszych i obiecujących wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Głos tej artystki jest już dobrze znany ogólnopolskiej publiczności. Laureatka wielu festiwali jak i uczestniczka V edycji The Voice of Poland. Współpracowała z artystami polskiej muzyki rozrywkowej i filmowej: (M. Wiśniewski, M. Lorenc). ANGIE to autorka tekstów i kompozytorka charakteryzująca się drapieżnym, czarnym głosem swobodnie poruszającym się w wielu gatunkach muzycznych: od jazzu poprzez soul wprost do rocka. Cechuje ją wszechstronny rozwój a zdobyta wiedza z zakresu teatru i tańca daje podstawy do stawiania sobie nowych wyzwań w dziedzinie sztuki. Obecnie przygotowuje materiał na swoją debiutancka płytę. Jej ambicją jest zaskakiwać, intrygować i zachwycać.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
wytwrnia_piosenek_20150410_1431269716
Wytwórnia Piosenek w Powszechnym (zakończony)
Mikromusic w Wytwórni (zakończony)
halfage1
Half Age w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*