DUET_BOHOBOCO_-_foto22 i 23 września Galeria Łódzka świętować będzie swoje dziesiąte urodziny. Impreza będzie nietypowa, bo oparta o weekend mody. Zaproszoną gwiazdą będzie duet BOHOBOCO.

Moda od zawsze jest lustrem czasu, inspiruje się otaczającą ją rzeczywistością lub retrospektywnie uchyla drzwi przeszłości. Podczas dziesiątych urodzin Galeria Łódzka stanie się wehikułem czasu, zabierając nas do świata mody utkanego z najpiękniejszych kolekcji  marek Galerii Łódzkiej i tych stworzonych przez zaproszone gwiazdy. Dziesięciolecie będzie sygnowane przez duet projektantów BOHOBOCO. 

22 września odbędzie się pokaz kolekcji Michała Lacha oraz Kamila Owczarka (Bohoboco). Unikatowym wydarzeniem będzie stworzenie dla Galerii Łódzkiej limitowanej edycji toreb. Pierwsza z nich typu shopper bag, będzie dystrybuowana w Galerii w tygodniu poprzedzającym weekend mody. Druga, limitowana edycja torby typu fashion, to unikat. Specjalnie na dziesiąte urodziny powstanie dziesięć  takich toreb, które zdobyć będzie można wyłącznie w konkursach przygotowanych przez Galerię Łódzką. Każda torba symbolizować będzie jeden rok z życia Galerii i z pewnością uszczęśliwi  nową właścicielkę.

W sobotę Galeria zaprezentuje również nietypową formułę pokazów w konwencji czerni i bieli. Czy dwa kolory mogą dać ciekawy efekt,  pytamy Dyrektor Galerii Łódzkiej Panią Beatę Stefańską: „Biel i czerń jest ponadczasowa, my zaskoczymy Państwa tym, jakie możliwości dają te 2 kolory. Pamiętajmy, że pomiędzy tymi barwami pozostaje jeszcze cała gama szarości”. Sobotnie pokazy mody i spotkanie z gwiazdami zakończą się  after party w towarzystwie duetu Bohoboco oraz Mateusza Szymkowiaka, który poprowadzi  weekend pokazów mody. Impreza odbędzie się w klubie Spinka, „spinając” klamrą modowy weekend.

Niedziela to wariacja na temat jesiennych pokazów marek obecnych w Galerii Łódzkiej, podczas których każdy znajdzie coś dla siebie.  W pokazach zaprezentuje się ponad 30 marek m.in. takich jak  Wólczanka, Monnari, Molton, Deni Cler, Peek&Cloppenburg, Gatta, Venezia czy Kruk.

Z tej okazji mamy dla Was nagrody od Galerii Łódzkiej – 10 unikatowych toreb typu eko zaprojektowanych przez duet BOHOBOCO oraz 5 VIP’owskich zaproszeń na after party w klubie Spinka.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Galeria”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie gadżety od Galerii Łódzkiej. Zabawę zakończymy w czwartek (20 września), o godz. 21. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Torby i zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

/fot.mat.pras.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Czarna Komedia w Teatrze Muzycznym (zakończony)
lasvegas
Otwarcie klubu Las Vegas (zakończony)
Śmierć Zygielbojma w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*