weare26 i 27 sierpnia o godz. 20:20 w Cinema City odbędą się przedpremierowe pokazy filmu We are your friends. Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na jeden z tych pokazów.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Cinema”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz podacie datę (26 lub 27 sierpnia). Zabawę zakończymy 25 sierpnia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od m.tyl.. michal-… sus…

Upalne kalifornijskie noce, najlepsze kluby i dyskoteki w LA, eleganckie dzielnice i mroczne zaułki to tło dla pulsującej największymi klubowymi hitami (w tym tytułowym „We Are Your Friends”) opowieści o grupie przyjaciół, którzy próbują realizować wspólne marzenie.

Żyć szybko, kochać mocno i zdobyć szczyt robiąc to, w co się wierzy.

Szukający swej drogi przez życie DJ Cole (Zac Efron) spędza dni włócząc się po Hollywood z paczką kumpli. Nocami pracuje nad hitem, który podbije świat. Jego życie odmienia przypadkowe spotkanie z Jamesem – starszym, sławnym DJem, który postanawia wziąć go pod swe skrzydła i pomóc w karierze. Cole, James i jego piękna dziewczyna Sophie (Emily Ratajkowski) stają się nierozłączni. Sprawy się skomplikują, gdy między Cole’m i Sophie zacznie iskrzyć. Chłopak będzie musiał wybrać między lojalnością, miłością i marzeniem, za którym gonił przez całe życie.

Premiera: 28 sierpnia

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Zaćma w Kinie Helios (zakończony)
pink_www_lodz
Pink Martini w Wytwórni (zakończony)
Botoks w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*