Wayfarer i Moanaa w Magnetofonie

W środę, 24 kwietnia o godz. 20 w Magnetofonie wystąpią Wayfarer i Moanaa. Bilety będą dostępne w dniu koncertu przy wejściu.

Wayfarer – prawdziwie amerykański black metal, w którym kontemplacja nad naturą człowieka i refleksja nad naszymi dziejami wytwarzają silne poczucie beznadziei. OD strony muzycznej Wayfarer jest jednym z najciekawszych przedstawicieli współczesnego amerykańskiego black metalu, skłonnym do mieszania tego gatunku z dźwiękami zaczerpniętymi z kultury zachodu USA. Jeśli lubisz Cobalt, to Wayfarer jest tym, czego szukasz w muzyce! Jak dotąd dyskografia zespołu zamyka się w trzech pełnych albumach. Ostatni z nich – „World’s Blood” – ukazał się w 2018 r. nakładem Profound Lore Records.

Moanaa – psychodeliczny, osadzony w sludge’u post-metal. Wysoki poziom ich twórczości zaowocował licznymi zaproszeniami na koncerty w towarzystwie m.in. Blindead, Tides From Nebula, Jarboe, Nachtmystium czy At The Soundawn. Zespół posiada dwa pełne albumy – „Descent” (2014) i „Passage” (2016).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *