1459981_581729851895076_1704667323_nW piątek, 29 listopada o godz. 21 w 6 Dzielnicy odbędzie się impreza Waschmachine. Rytmy: Techno/Acid/Electro/Substep. Wstęp wynosi 10 zł.

Na scenie pojawią się: Third Wave Romantics (Das Metropolis / Kraków), No.107 & Daro ( PLANet rocK ELECtro / Łódź), Shaman (Łódź) + Vj All Ban (Katowice)

Third Wave Romantics to trójka Dj-ów serwujących techniczne granie kojarzone mocno z klimatem Rave. Osiągnięcia mają spore, imprez zagrali masę ale nad tym nie będziemy się rozwodzić. Część z Was zna ich z łódzkiego rejwu Super Sonic na helenówku. Są świetni a ich granie zmusza do techno transu. Wpadajcie i posłuchajcie sami. Wizualizacje na 3 projektory zapewnia vj All Ban z Katowic.

Oto co sami o sobie piszą: Kolektyw DJ-sko producencki z południowych czeluści Polski składający się z czterech fanatyków post-punkowej elektroniki, synth-popu, wczesnego industrialu oraz holenderskich wydawnictw spod skrzydeł Bunker i Creme Organisation. Beznadziejnie zakochani w czasach zanim era kultury rave spowodowała dwukrotny przyrost sprzedaży gaśnic na całym świecie, głoszą konceptualną nowinę. Głośno, surowo i mechanicznie. Największe z ich dotychczasowych osiągnięć to występ podczas dziennej części festiwalu Audioriver w Płocku oraz granie z takimi gwiazdami jak Xamiga, Luke Eargoggle czy Kassem Mosse.

VJ ALL BAN – artysta urodzony w Mysłowicach, zafascynowany vj`ingiem od ok.1998 roku video setami w programie 2step na nieistniejącej już stacji Viva Zwei Alll Ban także wielbiciel i konstruktor analogowych robotów, kochający się w brzmieniach electro i fascynujący starymi grami komputerowymi oraz wszelkimi objawami pixelartu. Po za tym All Ban bardzo mocno utożsamia się z regionem Górnego Śląska i często stara się promować swój region w swoich pracach. Wszystkie te pasje wpływają na wygląd i klimat wizualizacji All Ban`a. Swoje video sety miał zaszczyt świecić m.in. na takich eventach jak Synestezja, Freestyle Event, Music Water Connection, Kato Parano oraz kilku lokalnych pubach i klubikach.

Linki:

http://soundcloud.com/user5150242 http://www.mixcloud.com/Third_Wave_Romantics/

http://www.mixcloud.com/BrokenMindz/yakuz-b2b-shaman-dubstep-session-broken-mindz-radio-vol-3-19112013/

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Leski w Morning Coffe and More
rockowanie
DrGree, Sabotage i Amberstone w ŁDK
Elektryczny Węgorz Online

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*