ecdlW czasie wakacji na terenie Łodzi odbywać się będą szkolenia obejmujące obsługę programów i komputera na poziomie podstawowym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Udział w szkleniach jest bezpłatny. Fundatorem wydarzenia jest Unia Europejska.

Terminy zajęć: Kurs ECDL Core to 96 godzin szkoleniowych łącznie (2x4h tygodniowo lub 3x4h tygodniowo). Zajęcia odbywać się będą w godzinach popołudniowych od 17 do 20:45. Zajęcia w sierpniu odbędą się w dniach: 12, 14, 18, 20, 24, 26, 28,  zajęcia we wrześniu w dniach: 1, 3, 7, 9, 11, 15, 17, 21, 23, 25, 29,  zajęcia w październiku w dniach: 1, 5, 7, 9, 13, 15.

Kurs skierowany jest do osób, którym zależy na uzyskaniu Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych. Od kandydatów wymagana jest podstawowa wiedza oraz umiejętności w zakresie obsługi komputera. Celem kursu jest przygotowanie do egzaminów, których zdanie uprawnia do uzyskania Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych. Kurs prowadzony jest od podstaw. Liczebność grupy wynosi 12 osób.

Forma szkolenia: warsztaty praktyczne obejmujące szkolenia stacjonarne z wykorzystaniem komputerów, projektora oraz innych materiałów dydaktycznych. Organizator zapewnia stanowisko komputerowe dla każdego uczestnika. Kwestionariusze zgłoszeniowe przyjmujemy w oryginale w biurze projektu do 5 sierpnia 2015r.

KRYTERIA UCZESTNICTWA
– W kursach organizowanych w ramach projektu „ECDL Core – kursy komputerowe z certyfikatem 50+” mogą uczestniczyć osoby, które spełniają poniższe warunki:
zamieszkałe na terenie województwa łódzkiego (wg. Kodeksu Cywilnego)
– w wieku 50-64 lata lub 25-30 lat
– zatrudnione, prowadzące własną działalność gospodarczą, nieaktywne zawodowo lub bezrobotne
– posiadające podstawowe umiejętności w zakresie obsługi komputera
– NIE będące na emeryturze

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
dragqueen
I Ogólnopolski Hollyłódź Dragqueen Festival
buddyzm
VI Festiwal Kultury Buddyjskiej „Przestrzeń Umysłu” w Łodzi
Obchody 114. rocznicy Rewolucji 1905 roku w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*