OFF_kiermasz_LZPT_plakatŁódzkie Zakłady Przemysłu Twórczego zapraszają w sobotę (8 lutego, godz. 11:00-17:00) na walentynkową odsłonę kiermaszu. W klubie DOM w OFF Piotrkowska będzie można upolować ciekawe i oryginalne dodatki, różnego rodzaju handmade oraz prezenty na Noc Kupały.

Biżuteria, ubrania, gadżety, dodatki, malunki, wylepianki, rzeźby, rzeczy wydziergane, nadrukowane – to oferta około 40 wystawców, którzy dzięki talentowi i pasji tworzą coś z niczego. W najbliższą sobotę w klubie DOM (ul. Piotrkowska 138/140) będzie można kupić m.in. ręcznie robioną biżuterię muzyczną marki Heartbeat. W swoich projektach odważnie wykorzystuje oryginalne elementy instrumentów muzycznych. Heartbeat podkreśla styl, łączy miłość do muzyki oraz modową pasję, tworząc niepowtarzalny design. Innym nowym wystawcą będzie marka odzieżowa Reinkarnacja. Wrażliwość estetyczna i inspiracja wielkim miastem oraz nowoczesną architekturą powoduje, że stylem Reinkreacja odwołuje się do zachwycającej klasyki oraz minimalistycznych form. Kolekcje skierowane są do kobiet odważnych, pewnych siebie, ceniących wygodę i indywidualność. Od Precławy Ryglik będzie można kupić schowanka, a także kosze i koszyczki – najczęściej dziergane – o różnych kształtach, kolorach, wielkościach i fasonach. Każda z tych rzeczy jest produktem jednorazowym i niepowtarzalnym. Mamma mia podsuwa tylko dobre pomysły jak otaczać się ładnymi i praktycznymi przedmiotami w duchu współczesnego wzornictwa. Na stoisku znajdziemy wiele rzeczy codziennego użytku w niecodziennym wydaniu, akcesoria które dodają charakteru, wywołują uśmiech, kreatywne zabawki dla dzieciaków i wiele cennych inspiracji jak sprawić sobie i innym odrobinę przyjemności. Nowa łódzka inicjatywa – Zakrętka oferuje domowe przetwory „z innej beczki”: robione z ekologicznych produktów pochodzących od zaprzyjaźnionych rolników z województwa łódzkiego.

Łódzkie Zakłady Przemysłu Twórczego to projekt zakładający stworzenie miejsca, w którym lokalni twórcy z pasją reprezentujący różne sektory kultury będą mieli możliwość zainteresowania innych swoimi pracami oraz sprzedania tworzonych w zaciszu domowym, autorskich wyrobów. ŁZPT promuje projektowanie i recykling odzieży oraz wszelkiego rodzaju przedmiotów użytkowych. Statutowym celem inicjatywy jest kreowanie wizerunku Łodzi, w nawiązaniu do tradycji przemysłowych, filmowych i artystycznych miasta.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakat_fina__owy_kompr
Łódzka Fabryka Prezentów pod Choinkę
financewekx
Finance Week X
piernikalia
Piernikalia 2010

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*