Walentynkowy maraton w Silver Screenie

maratonsilverwalentynki12 lutego, w walentynkowy piątek, o godzinie 22 w Silver Screen Łódź rozpocznie się „Zakochany Maraton Velvet”. Premierowo zobaczymy wchodzący na ekrany polskich kin film „Walentynki”.

W obrazie tym zobaczymy między innymi Julię Roberts, Jessicę Albę, Jessicę Biel, Ashtona Kutschera i Bradleya Coopera.  Podczas tej nocy będzie można również zobaczyć dwa niezapomniane filmy „Przypadkowy mąż” oraz „Nigdy nie mów nigdy”

Bilety do nabycia tylko w kasie kina. Ceny biletów: 29 lub tylko 24 zł przy okazaniu dowodu zakupu dowolnego papieru Velvet

Promocja:

Pierwsze 25 osób w każdym kinie w zamian za paragon świadczący o zakupie dowolnego papieru Velvet otrzyma podwójny bilet.

O filmach:

Walentynki – Premierowo! (USA, 12.02.2010)
Premierowy, walentynkowy przebój z plejadą gwiazd. O filmie: Kobieta na emeryturze (Shirley MacLaine), odkrywa, że jej mąż ma długotrwały romans. Jej córka, która jest oficerem w wojsku (Julia Roberts), wyjeżdża z Iraku do Los Angeles. Mężczyzna (Bradley Cooper) lecący z nią tym samym lotem, jest gejem, którego kochankiem jest piłkarz. Właściciel kwiaciarni (Ashton Kutcher) oświadcza się swojej dziewczynie (Jessica Alba). Jednak po oświadczynach zdaje sobie sprawę, że jest zakochany w swojej bliskiej przyjaciółce (Jennifer Garner), która odkrywa, że jej chłopak jest żonaty. Asystentka pracująca w największej agencji talentów w mieście (Anne Hathaway), umawiającą się z asystentem biura pocztowego. Publicystka (Jessica Biel), która ma pecha w miłości i nie ma randki na Walentynki. Życia tych ludzi z Los Angeles przecinają się w dzień świętego Walentego.

Przypadkowy mąż (USA, 2008)
Zaręczona kobieta (Uma Thurman) podczas wizyty w urzędzie stanu cywilnego dowiaduje się, że jest już zamężna. Udaje się jej odnaleźć swojego przypadkowego męża, lecz nie jest w stanie kontrolować tego, co się stanie później.

Nigdy nie mów Nigdy (Polska, 2009)
30-letnia Ama (Dereszowska) jest odnoszącą sukcesy, zimną i skuteczną „łowczynią głów” dla międzynarodo¬wych korporacji. Wiedzie typowe życie bogatej i niezależnej warszawskiej singielki, która rozładowuje stres w nocnych klubach, bawiąc się do rana i podrywając przypadkowych mężczyzn. Jednak pod pancerzem oschłej i nieprzystępnej karierowiczki ukrywa osobiste nadzieje związane z posiadaniem dziecka, z którego już raz kiedyś zrezygnowała dla pracy. W trudnych chwilach wspiera ją najlepsza przyjaciółka Edyta (Olszówka), tro¬chę zwariowana artystka, która właśnie weszła w nowy związek z policjantem Rafałem (Więckiewicz). Życie Amy wypada z rutynowego toru, gdy pierwszy raz pozwala sobie na nieprofesjonalne zachowanie – randkę z przystojnym Markiem (Wieczorkowski), którego „złowiła” dla amerykańskiego klienta z Doliny Krzemowej.

/informacje prasowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomóż nam

Strefa filmu

Repertuar kin

Zobacz na co warto iść do kina. Więcej »

Premiery

Nie zapomnij o najciekawszych premierach filmów. Więcej »

Informator

ABC każdego miłośnika filmu. Adresy, ceny biletów, itp. Więcej »

Polecamy