BrutaBrutaż, czyli dobrze znany wytrawnym klubowiczom cykl imprez z muzyką techno, po raz drugi zawita do Łodzi. Łódzki Brutaż odbędzie się w najbliższą sobotę (13 lutego) w klubie DOM. Początek wydarzenia o godzinie 22. Bilety kosztują 10 złotych.

Brutaż to cykl imprez techno, który gości w klubach w całej Polsce od ponad trzech lat. Głównym pomysłodawcą i współorganizatorem imprezy jest Jacek Plewicki. Pierwszy Brutaż odbył się w warszawskiej Eufemii. Z czasem impreza zaczęła pojawiać się w kolejnych klubach w stolicy, aż w końcu powędrowała do innych miast, m.in. Krakowa i Katowic.

Brutaż jest wyjątkowym zjawiskiem klubowym. Jego organizatorzy nonkonformistycznie podchodzą do ogólnie przyjętych zasad organizacji i promowania wydarzeń. Na facebookowym profilu cyklu, można zaobserwować charakterystyczny sposób komunikacji z fanami, oparty na niekonwencjonalnym humorze słownym.

Kto wystąpi podczas łódzkiego Brutażu? Tradycyjnie już organizatorzy trzymają line-up imprezy w tajemnicy. Szykują też dla bywalców klubu specjalną niespodziankę. Łódzki Brutaż już w najbliższą sobotę, 13 lutego w klubie DOM. Impreza startuje o godzinie 22. Bilety, w cenie 10 złotych, do kupienia w klubie.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Mustapha El Boudani w TU
fwf_plakat
Fair Weather Frends w Scenografii
LilyAllen
Poza Łodzią: Lily Allen na Orange Warsaw Festival 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*