walentynkicytryna13 lutego o godz. 21 w Cytrynie rozpocznie się cytrynowo-walentynkowo-ostatkowa impreza filmowa w klimatach lat 80. Mamy dla Was zaproszenia.

 

Kino Cytryna zaprasza na tradycyjne alternatywne Walentynki, które stały się już tradycją naszego kina. W poprzednich latach były to klimaty komunistyczne, krwawe, queerowe. W tym roku stawiamy na lata osiemdziesiąte, które w kulturze masowej nawet w Polsce były dość kolorowe.

Atrakcjami wieczoru będą:

– Wszystko, co kocham
– Prawdziwe hity z VHS-ów z lat 80-tych
– Seksmisji

Walorów muzycznych dostarczy nam radiomagnetofon Unitra, z którego głośników popłyną hity z tamtych lat jak również gramofon Bernard, który z miłą chęcią pokaże, kto jest królem disc-dżokejki.

Oczywiście tego wieczoru nie zabraknie również konkursów przygotowanych specjalnie na ten szalony, walentynkowo-ostatkowy wieczór. Zaczynamy w sobotę 13 lutego o godzinie 21:00. Bilety 18/32 zł.


Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na imprezę.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Walentynki”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w piątek, 12 lutego o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest kino Cytryna

KONKURS ZAKOŃCZONY

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zdjecie-1-autor-kobaru
Acid Drinkers w Bedroomie (zakończony)
2015-01_najlepsze_406
ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014 (zakończony)
Żeby nie było śladów w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*