Nadchodzi fala wakacyjnych premier filmowych w kinach Helios. Poza fantastycznymi tytułami sieć przygotowała dla widzów konkurs, w którym do wygrania są super nagrody: bon turystyczny o wartości 5 500 zł oraz atrakcyjne zestawy kinomana. Akcja trwać będzie do 31 sierpnia 2021 r.

Nie warto robić urlopu od kina! Lato to świetny czas na rozrywkę, tym bardziej, że całe wakacje obfitować będą w gorące premiery filmowe. Na ekranach kin Helios pojawią się światowe hity między innymi: familijne „Kosmiczny mecz: Nowa era” oraz „Wyprawa do dżungli”, komedia „Free Guy”, film akcji „Legion samobójców: The Suicide Squad”, horror „Noc Oczyszczenia. Żegnaj Ameryko” oraz komediodramat „Czarna owca”.

W okresie od 12 lipca do 31 sierpnia, sieć zaprasza do wzięcia udziału w wakacyjnym konkursie. Aby wziąć udział w akcji wystarczy kupić i zachować bilet na jeden z filmów wyświetlanych w kinach Helios, wypełnić zgłoszenie konkursowe dostępne na stronie www.helios.pl/wakacje oraz odpowiedzieć na pytanie: Mój ulubiony film na wakacje to… oraz uzasadnić w kreatywny sposób swój wybór.

Nagrodą główną jest voucher na wakacje o wartości 5 500 złotych do wykorzystania w biurze podróży Rainbow Tours, a także 15 zestawów kinomana, w skład każdego wchodzą: dwa zaproszenia na wybrane filmy oraz zestaw barowy dla dwojga. Partnerami akcji jest Pepsi oraz Rainbow Tours.

Akcja trwać będzie do wtorku, 31 sierpnia. Szczegóły konkursu dostępne są pod adresem: www.helios.pl/wakacje. Sieć kin Helios zaprasza do wspólnej, filmowej zabawy!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
replika22
Replika 11. edycji Festiwalu Grand OFF
NMF-Horrory-A3
Maraton – Noc Horrorów
_t-mobile-nowe-horyzonty-tournee-logo
T-Mobile Nowe Horyzonty Tournee

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*