Wakacje z AIESEC

Maciek1Zastanawiasz się jak aktywnie spędzić wakacje łącząc przyjemne z pożytecznym? Praktyka zagraniczna oraz działalność w Komitecie Lokalnym to rozwiązanie jakie proponuje Ci międzynarodowa organizacja studencka AIESEC.  Ruszyła kolejna rekrutacja.

 
Do 25 czerwca czekamy na Wasze aplikacje na Wolontariat czy Praktykę edukacyjną w ponad 100 krajach na całym świecie jak również na działalność w ciekawych projektach realizowanych lokalnie w Łodzi.

„Pierwszy tydzień był jak we mgle. Z pewnością będzie należał do najbardziej intensywnych  w moim życiu. Wszystko nowe, inne, dziwne…. Zamieszkałam z dwoma stażystami – Niemką i Rosjaninem. W poniedziałek zaczęłam praktykę… .
I tak sie zaczęła jedna z największych przygód w moim życiu… i początek nowej pasji: Azja.”

Tak swoją przygodę w Indiach relacjonowała studenta z Łodzi Kasia. Maciek opowiada, że pił tam najlepszego drinka w życiu – z wody z kokosa. Wojtek dodaje, że można go przyrządzić tylko tam, na miejscu, z jeszcze zielonego owocu, który dopiero, co spadł na ziemię i tylko za pomocą maczety. „Aaa, i uwaga na palce!” – dodaje po chwili z lekkim uśmiechem na twarzy.
 
Wszyscy zgodnie polecają Sizzlers – podobno palce lizać, dodają, że Hindusi są niezwykle gościnni i że nigdy nie zapomną swojej wakacyjnej przygody w tym barwnym kraju. Na pytanie czy będą aplikować ponownie, odpowiadają, że zdecydowanie TAK, „Tym razem – kierunek Afryka” dodaje Kasia.
Już dziś aplikuj na podobną przygodę na stronie www.lodz.aiesec.pl lub dowiedź się więcej pisząc do nas: lodz.aiesec@gmail.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *