Wakacje w Muzeum Animacji Se-Ma-For

Animowane_wakacje_w_Se-ma-forMuzeum Animacji Se-Ma-For zaprasza przez całe wakacje na cykl spotkań dla dzieci i młodzieży –  konkurs „Animowane Wakacje w Se-ma-for” od 14 lipca do 31 sierpnia raz świetlice dla dzieci – „Filmowy ogród”, czynną do 31 sierpnia od poniedziałku do piątku.

Animowane wakacje, letni konkurs rodzinny 14.07 – 31.08.2017

Zapraszamy rodziny wraz z przyjaciółmi do udziału w letnim konkursie Se-ma-for. Zasady są bardzo proste, a nagrodą jest piknik rodzinny, bądź wyjątkowe urodziny organizowane przez Se-ma-for dla zwycięskiej drużyny, w terminie dowolnie przez Was wybranym.  Gotowi?

Oto zasady zabawy:
1. W terminie od 14 lipca do 31 sierpnia należy wziąć udział w rodzinnych warsztatach filmowych i nakręcić wraz z rodziną i przyjaciółmi własny animowany film, pod opieką naszych animatorów. Wybrane filmy mogą być udostępniane na fp wydarzenia.
2. Każda drużyna bierze udział w losowaniu.
3. Losowanie odbędzie się dnia 4 września i wtedy zostaną ogłoszone wyniki konkursu.
4. Piknik / urodziny organizujemy dla maksymalnej liczby 20 osób w dowolnie przez Was wybranym terminie. Wartość nagrody 600 – 1000 zł w zależności od ilości uczestników.
5. W konkursie mogą brać udział drużyny minimum 5 osobowe. Koszt uczestnictwa – według cennika Se-ma-for.
6. Na warsztaty w ramach konkursu „Animowane Wakacje” obowiązują zapisy – prosimy o kontakt z Muzeum Animacji:
tel: 512 011 071
muzeum @se-ma-for.com
www.Se-ma-for.com

Filmowy Ogród w SMA – wakacje 2017 – Dla najmłodszych i trochę starszych 

Wakacje to czas przygody!
Kochani Rodzice – nie dajcie się nudzić swoim pociechom. Filmowy ogród SMA to propozycja dla wszystkich tych, którzy nie lubią bezczynnie siedzieć w domu. Otwieramy dla Was krainę animacji. Rozumiemy, że czas wolny dziecka to nie zawsze czas wolny rodzica. Przychodzimy również z pomocą tym rodzicom, którzy potrzebują „chwili dla siebie”, na załatwienie wszystkich ważnych spraw. Podczas wakacji 2017 Se-ma- for przyjmie wszystkich chętnych pod swoje skrzydła. Wypełnimy wolny czas Twojego dziecka kreatywną zabawą w magicznym świecie animacji, w towarzystwie ukochanych bohaterów bajek.  Wakacje z Se-ma- for to uruchomienie wyobraźni i kreatywności:

• projekcje bajek i filmów animowanych produkcji Studia Se-ma- for,
• gry i zabawy ruchowe,
• gra jako forma zwiedzania Muzeum,
• bajkowe zagadki logiczne,
• zajęcia plastyczne,
• wielkoformatowe gry planszowe,
• zabawy ruchowe,
• tworzenie krótkich animacji poklatkowych.

Osoby zainteresowane pobytem w Filmowym ogrodzie Se-ma- for prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną lub meilową. Ilość miejsc ograniczona. Filmowy ogród jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00. Koszt pobytu dziecka uzależniony będzie od ilości spędzonych godzin w naszym ogrodzie.

Koszt: 12zł / godzina
Kontakt: 512-011- 071
muzeum @se-ma-for.com
www.se-ma-for.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *