Wakacje w Łodzi 2010 – informator kulturalny

sunflowerW czasie wakacji ilość imprez kulturalnych organizowanych w Łodzi drastycznie maleje. Kończy się sezon teatralny, w kinach dominują produkcje lekkie i przyjemne. Na szczęście nie do końca nasze miasto staje się kulturalną pustynią. Chociaż liczba imprez jest o wiele skromniejsza, niż jeszcze rok – dwa lata temu, to jednak coś nadal dzieje się.

 
Zapraszamy do poznania naszego przewodnika kulturalnego. Nie zapomnijcie także o naszym codziennie aktualizowanym kalendarzu – największym źródle informacji, z którego wiedzę czerpie wielu organizatorów imprez, czy też przedstawiciele mediów. Nigdzie w necie nie znajdziecie obszerniejszej bazy imprez organizowanych w Łodzi.
{jumi [media/reklama.htm]}
 

Kino na wakacje

Poznaj oferty kin letnich. Zobacz jakie czekają nas premiery. W skrócie: Polówki, Fimobranie, Kino w Starym Tramwaju etc. Więcej informacji tutaj.

Teatry na wakacje

Festiwal Teatru Chorea, Letnia Scena Forum i niedziele w Teatrze Małym – to jedne z wielu propozycji teatralnych na lato. Więcej informacji tutaj.

Koncerty w Łodzi

III Akademie Jazzu, dwie edycje Wunder Wave, Przestrzeń Muzyki, koncerty w Lizard King, Improwizacji, Stereo Krogs, Luce. Występy zespołu Lombard i Normalsów., Renaty Przemyk, Boysów . Więcej informacji tutaj.

Letnie Festiwale

Wspomniana wyżej retrospektywa Chorei, Targowa Film Street Festival, Viva Flamenco, Outline Colour Festival to najważniejsze festiwale tegorocznego lata. Wiecej informacji tutaj.

Sportowe wakacje w Łodzi

Liga Światowa, mecze towarzyskie Reprezentacji Polski w Koszykówce. Indywidualne Mistrzostwa Polski w Żużlu. To czeka kibiców sportu w lipcu w Łodzi. Więcej informacji tutaj.

Lato w Łodzi dla najmłodszych

Półkolonie, warsztaty, imprezy kulturalne. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami dla najmłodszych na czas tegorocznych wakacji. Więcej informacji tutaj.

Muzea w Łodzi

Zobacz, co proponują zwiedzającym łódzkie muzea. Wystawy stałe i czasowe. Więcej informacji tutaj.


/foto. www.sxc.hu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *