W najbliższy piątek – 22 maja – zapraszamy wszystkich na inaugurację nowego kina samochodowego. Oglądaniem filmów na dużym ekranie, z fotela własnego samochodu będzie można się cieszyć na parkingu przy Stadionie Miejskim Widzewa Łódź. Codziennie zaplanowane są 2 seanse. Już w piątek do obejrzenia „Kształt wody” Guillermo del Toro oraz „Pewnego razu w… Hollywood” Quentina Tarantino.

Kolejnym etapem powrotu do nowej normalności jest odmrażanie kultury, a co za tym idzie możliwość korzystania z kin samochodowych. Zapraszamy więc wszystkich spragnionych rozrywki filmowej do kina w amerykańskim stylu, które od najbliższego piątku rozpocznie funkcjonowanie na parkingu przy stadionie Widzewa Łódź, przy ul. Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 138.

Każdego dnia w Kinie Samochodowym Łódź wyświetlane będą dwa filmy. Pierwszy seans zaplanowano o godz. 18:00, a kolejny o godz. 21:00. Na ogromnym, nowoczesnym ekranie o powierzchni aż 77 m² prezentowane będą największe hity kinowe, ale także filmy polskie i europejskie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Poszczególne dni zostały podzielone tematycznie:
– Romantyczne poniedziałki
– Wtorki z europejskim i polskim kinem
– Środy z kinem akcji
– Czwartki na sportowo
– Piątki z hollywoodzkimi hitami
– Premierowe soboty
– Familijne niedziele​

Kino samochodowe zlokalizowane jest na parkingu przy stadionie Widzewa Łódź. Wjazd będzie możliwy na godzinę przed rozpoczęciem seansu, ale nie później niż 15 minut przed emisją filmu. Na miejscu widzowie będą mogli skorzystać z małej gastronomii i kupić popcorn, nachosy oraz zimne napoje.

– Od piątku mieszkańcy Łodzi będą mogli skorzystać z tej ciekawej formy rozrywki, bardzo popularnej choćby w Niemczech, Czechach oraz oczywiście w Stanach Zjednoczonych. Parking przy stadionie miejskim Widzewa Łódź jest do tego idealną lokalizacją, a w fotelach naszych samochodów będziemy czuć się nie tylko komfortowo, ale i bezpiecznie – mówi Michał Chmiel, koordynator kina samochodowego w Łodzi.​

Parking przy stadionie miejskim będzie mógł pomieścić nawet do 200 aut podczas jednego seansu. Wysokiej jakości obraz i dźwięk oraz ciekawy repertuar są gwarantem rozrywki na najwyższym poziomie. Bilety na pojedyncze seanse będą w cenie 45 zł. Kwota dotyczy ceny za samochód osobowy. W aucie mogą przebywać maksymalnie 2 osoby dorosłe. W przypadku rodzin z dziećmi do 4 osób. Bilety do nabycia na platformie kupbilecik.pl.

Inauguracja kina samochodowego w Łodzi już w najbliższy piątek 22 maja br. O godz. 18:00 zapraszamy na film pod tytułem „Kształt wody” – który został uhonorowany aż czterema Oscarami, między innymi za najlepszy film oraz najlepszą muzykę. Tego samego dnia widzowie będą też mogli zobaczyć „Pewnego razu w… Hollywood” – film w gwiazdorskiej obsadzie z Leonardo DiCaprio, Bradem Pittem oraz Rafałem Zawieruchą w roli Romana Polańskiego. Początek seansu o godz. 21:00.

W sobotę o godz. 18:00 z foteli własnych samochodów będzie można zobaczyć polską komedię „Nieznajomi” z Mają Ostaszewską, Tomaszem Kotem oraz Kasią Smutniak. Trzy godziny później zapraszamy na projekcję najnowszego filmu Romana Polańskiego „Oficer i szpieg”.

W niedzielę czas na rozrywkę familijną i przygodową. O godz. 18:00 „Kumple z dżungli”, a o godz. 21:00 film pod tytułem „Jumanji: przygoda w dżungli”.

Seanse nie będą się odbywać w dni, w których na stadionie piłkarskim organizowane są mecze z udziałem Widzewa Łódź.

Pełen repertuar Kina Samochodowego w Łodzi można znaleźć TUTAJ oraz na stronie kupbilecik.pl, gdzie prowadzona jest sprzedaż biletów.

Mapa parkingu – pdf

Repertuar kina – pdf

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
KFF_50_plakat_medium
Tryumfatorzy KFF 2010 w Charlie
w1414_plakat
Tydzień Kina Tureckiego
NocReklamozercow_Plakat
Noc Reklamożerców 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*