4voovooW niedzielę, 16 listopada o godz. 19 w Klubie Wytwórnia rozpocznie się koncert grupy Voo Voo. Bilety kosztują: przedsprzedaż do 15 listopada: 45 zł z Kartą Klubu Wytwórnia, 50 zł – bez, w dniu: 50 zł z Kartą Klubu Wytwórnia, 55 zł – bez.

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Voo Voo”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w czwartek (13 listopada), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od martyna_f… patr.b…

Voo Voo istnieje nieprzerwanie już prawie trzy dekady. To jeden z najbardziej pracowitych zespołów w historii polskiej muzyki. W jego nagraniach usłyszeć można echa najróżniejszych światów. Utwory Voo Voo wciąż pozostają inspiracją dla twórczych poszukiwań współczesnej muzyki.

 W roku 1995, Wojciech Waglewski – lider grupy – został uhonorowany „Paszportem Polityki” za „łączenie muzyki różnych kultur”. W latach 1994, 2008, 2009 honorowano go Fryderykiem – najważniejszą nagrodą polskiego środowiska muzycznego (kategoria: „Kompozytor Roku”).

W Wytwórni zespół zaprezentuje materiał z nowej płyty – „Dobry wieczór”.

Zobacz także:

Waglewski Fisz Emade w Scenografii (foto)

Voo Voo w Scenografii (foto)

Voo Voo w Wytwórni – 2012 (foto)

Voo Voo w Wytwórni – 2011 (foto)

Voo Voo i UkraInni w Wytwórni (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Agata_Kurzyk_Szafa
Agata Kurzyk w Szafie (zakończony)
v6_009
Walentynki w Teatrze V6 (zakończony)
image
Wyznania Komiwojażera w Domu Literatury (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*