Voo Voo w Wytwórni (zakończony)

4voovooW niedzielę, 20 marca o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert formacji Voo Voo. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Voo Voo”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w czwartek (17 marca), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od astr… mjpow…

18.00 Drzwi
19.00 Support Borys Kossakowski
19.45 Voo Voo

Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej. Ze znakomitym efektem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Grupa powstała w 1985 r. w Warszawie, jej założycielem jest Wojciech Waglewski,  kompozytor, autor bardzo ciekawych metaforycznych tekstów, gitarzysta,  wokalista, producent muzyczny.

Każda z kolejnych płyt Voo Voo stawała się niezwykłą muzyczną podróżą ku różnym zakątkom świata rocka. Zespół nie boi się przekraczać rockowych granic, co udowadnia płyta „Dobry wieczór”, utwory z której wybrzmią 29 marca przy Łąkowej 29.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *