Vinylowy SWAP vol. 27 w Long Playu

_MG_1935Łódzka Giełda Fonograficzna z wielką przyjemnością zaprasza na kolejny #27 spotkanie Vinylowego SWAP’u które odbędzie się w ogrodach klubokawiarni Long Play mieszczącej się w bramie przy ulicy Piotrkowska 90 w Łodzi. Wejście oczywiście na giełdę jest zawsze bezpłatne.

W czasie giełdy gramy na żywo z płyt winylowych a po Vinylowym digingu wszystkich imprezowiczów zapraszamy na after party przy dobrej muzyce, DJ zadba abyscie nie stali pod ścianą a wysmienity bar klubu z pewnością rozlużni wasze mięśnie po całym tygodniu pracy. Widzimy się już 27 maja w sobotę od godziny 12. Jak co spotkanie, robimy porządek w swoich winylowych kolekcjach i uzupełniamy braki muzyczne o kilka poszukiwanych egzemplarzy!

Klasycznie podczas spotkania będziecie mogli wymieniać/kupować/sprzedawać swoje płyty. W tle usłyszymy wyselekcjonowaną muzykę z gatunku: Jazz, Blues, Funk… Polskich i Zagraniczne wykonawców. Oczywiście, na miejscu jak zawsze będzie możliwość odsłuchu vinyli i sympatyczna atmosfera.

Przypominamy o możliwości wystawienia także Waszych egzemplarzy –  Zgłoszenia proszę kierować pod ten mail: lodzkagieldafonograficzna @gmail.com. Wystawców, dodatkowo prosimy o zamieszczanie pod wydarzeniem ofert ze swoimi perełkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *