DSC_0307VII edycja święta mody dobiegła końca. PTAK Premiery: Nowe kolekcje wiosna/lato 2018 w wielkim stylu rozpoczęły sezon na wiosenne ubrania.

W dniach 2-4 marca Miasto Mody PTAK wypełnili producenci, projektanci i miłośnicy mody z całej Polski i z zagranicy. Na wybiegu zaprezentowały się w tych dniach marki odzieżowe ze swoimi najświeższymi kolekcjami, które można już kupić we wszystkich halach Miasta Mody w Rzgowie. Tysiące kupujących przyjechało z najdalszych zakątków kraju, aby zaopatrzyć butiki i sklepy w nową odzież na wiosnę.

Popis swoim stylizacyjnym zdolnościom dał po raz kolejny Maciej Zień, wybierając najciekawsze stroje z kolekcji Domu Mody Polskich Producentów Ptakmoda. Pokaz tej kolekcji cieszył się ogromną popularnością, podobnie jak pokazy ubrań dla mamy i córki – małe modelki błyszczały na wybiegu podczas pokazów Dream Dress, Label 35 i Kids by Voga Italia.

 

Drugiego dnia Ptak Premier miał miejsce konkurs Young Fashion Awards 2018. Młodzi projektanci mogli zaprezentować swoje świeże i odważne pomysły na wybiegu. Laureatami nagród za najlepsze kolekcje zostali: I miejsce – Karolina Burakowska II miejsce – Paulina Stacewicz III miejsce – Nina Płócienniczak wyróżnienie – Martyna Błażejewska.

Tego samego dnia publiczność mogła obejrzeć specjalny pokaz wschodzącej gwiazdy polskiej mody, Justyny Goźlińskiej. Młoda projektantka brała udział w konkursie Young Designer Collection, a jej pełna soczystych kolorów kolekcja, inspirowana twórczością Andy Warhola, została wybrana przez jury konkursu. Nagrodą był nie tylko pokaz mody, ale również produkcja całej kolekcji przez firmę TwoMoon dla Domu Mody Polskich Producentów Ptakmoda.com.

Już teraz organizatorzy zapraszają na kolejną edycję PTAK PREMIER, która odbędzie się w dniach 31 sierpnia – 2 września 2018 w Mieście Mody PTAK w Rzgowie.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Działy otwarte / Działy zamknięte w Centralnym Muzeum Włókiennictwa (foto)
ldf
Ruszył plebiscyt must have 2013
Pokaz mody na finał urodzin OFF Piotrkowska (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*