VII Mały książkomaniak – Izabella Klebańska

Zapraszamy na dwa spotkania autorskie z Izabellą Klebańską, które odbędą się 11 czerwca 2019 o godzinie 10 w Domu Kultury ,,502”, Sacharowa 18 w Łodzi i 11:30 w Szkole Podstawowej należącej do Klubów Małego Książkomaniaka.

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Autorka scenariuszy programów telewizyjnych dla dzieci i młodzieży takich jak Tut turu i Miganki czy Piosenkarnia, emitowanych przez Program 1 TVP. Pisze również scenariusze teledysków muzycznych. W 2001 otrzymała statuetkę Yacha za najlepszy scenariusz roku do piosenki pt. Rowerek w wykonaniu Pawła Kukiza i zespołu Piersi. Popularyzuje muzykę wśród najmłodszych w niezwykle wesoły i przystępny sposób. (Źródło Wydawnictwo Literatura).

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, zapisy: klub@malyksiazkomaniak.pl lub pod nr telefonu: 574190682.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, projekt współfinansowany przez Miasto Łódź i firmę Veolia, partnerzy projektu: Wydawnictwo Literatura, Muzeum Książki Artystycznej, Fundacja na rzecz Edukacji i Kultury ,,Ei-Ka”, Widzewska Galeria Ekslibrisu, patroni medialni: Czas Dzieci, Miasto Dzieci, Plaster Łódzki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *