piernikaliaOd 17 do 19 października w Ośrodku Kultury Karolew organizowany będzie I Ogólnopolski Festiwal Ruchu Artystycznego Seniorów Piernikalia.Tegoroczny przegląd rozpocznie się o godz. 15, w sobotę od godz. 11, a w niedzielę od 11. 19 października zostaną ogłoszone wyniki, wręczone dyplomy, nagrody dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników. Całość uświetni występ Andrzeja Rybińskiego.

Piątek 17 października 2014 godz. 15.00

    Zespół ludowy „Byszewianie” (Gminno Parkowe Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie)
    Zespół wokalny „Radość” (Dom Dziennego Pobytu ul. Kościuszki 29, Łódź)
    Soliści:
        Zbigniew Inowrocławski „Kapela senatorska”
        Stanisława Białek („Niezapominajki”)
    Zespół wokalno-instrumentalny „Górna” (ośrodek Kultury „Górna” ul. Siedlecka 1, Łódź)
    „Niezapominajki” (Dom Dziennego Pobytu ul. Jaracza 36, Łódź)
    Zespół śpiewaczy „Wiączynianka” (Gminno Parkowe Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie)
    Soliści:
        Teresa Wałasińska („Niezapominajki”)
        Bogumiła Warska („Niezapominajki”)
    Zespół śpiewaczy „Kraśniczanki” (Miejski Dom Kultury Im. T. Sygietyńskiego ul. Biernackiego 4 Opoczno)
    „Dąbrowianie” (Dom Kultury Romus, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Dąbrowa” ul. Podhalańska 1, Łódź)
    „Kapela z senatorskiej” (Dom Dziennego Pobytu ul. Senatorska 4, Łódź)
    Kabaret „Budka kogutka” (Miejski Dom Kultury Im. T. Sygietyńskiego ul. Biernackiego 4 Opoczno)

Sobota 18 października 2014 godz. 11.00

    Zespół wokalny „Stoki” (Dom Dziennego Pobytu ul. Zbocze 2a, Łódź)
    Zespół śpiewaczy „Szewcowianki” (Gminny Ośrodek Kultury w Bedlnie, Bedlno 28 a)
    Towarzystwo śpiewacze „Anna” (Dom Kultury „Widok” ul. Piłsudskiego 133, Łódź)
    Soliści:
        Anna Lebioda („Wesołe Pleckowianki”)
        Mieczysław Cichocki („Żeroniczanki”)
        Halena Stępniak („Szewcowianki”)
    Zespół wokalny „Wrzosy” (Dom Dziennego Pobytu ul. Narutowicza 37, Łódź)
    Soliści:
        Wiesława Hildt (Łódź)
        Bogusława Walhman („Wrzosy”)
        Danuta Libera („Wrzosy”)
    Zespół śpiewaczy „Wesołe pleckowianki” (Gminny Ośrodek Kultury w Bedlnie, Bedlno 28 a)
    Soliści:
        Danuta Jakubowska i Zbigniew Czarny (Towarzystwo Śpiewacze „Anna”)
        Barbara Urbanowicz (zespół wokalny „Alternatywa”)
        Lucyna Stelmasiak (zespół wokalny „Alternatywa”)
    Zespół taneczno-folklorystyczny „Zorza” (Miejski Ośrodek Kultury w Koluszkach ul. 3 maja 2)
    Soliści:
        Piotr Sikorski (Stalowa Wola)
        Elżbieta Róża Janka (Studio Integracji Krzysztofa Cwynara)
    Zespół wokalny „Alternatywa” (Spółdzielnia Mieszkaniowa im. S. Batorego ul. Bartoka 67, Łódź)

Niedziela 19 października 2014 godz. 10.00

    „Borowiki” (Dom Dziennego Pobytu ul. Borowa 6, łódź)
    Zespół „Pełne wdzięku” (Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych w Łodzi)
    Soliści :
        Stefania Głowacka (Dom Dziennego Pobytu ul. Piotrkowska 203/205)
        Michał Karawajczyk (Dom Dziennego Pobytu ul. Piotrkowska 203/205)
    Kabaret „Uśmiech seniora” (Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Łodzi – koło nr.2 „Oaza”)
    Kabaret „Bi –ba-bo” (Dom Literatury w Łodzi, ul. Roosevelta 17)
    Soliści :
        Stefania Hanelt (kabarecik „Pietryna”)
        Henryka Barańska (Łódź)
        Irena Brzenczek (kabarecik „pietryna”)
        Zespół Śpiewaczy „Nowosolna” (Miejski Związek Kółek I Organizacji Rolniczych w Łodzi)
    Kabarecik „Pietryna” (Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Łodzi)
    Scena otwarta dla solistów i zespołów

„Nie liczę godzin i lat”
Andrzej Rybiński
Koncert z gwiazdą

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Marcowa promocja w Suntago – druga wizyta gratis
IAESTE_WAR_2015_logo_wydarzenia
IAESTE Wiosenna Akcja Rekrutacyjna
Street Food Festiwal na Piotrkowskiej 217

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*