DSC_3594Ekologiczne wielorazowe podpaski oraz talerze z otrąb, które po spożyciu z nich posiłku można również zjeść, to tylko jedne z lisy wielu atrakcji odbywających sie z miniony weekend w Łodzi targów Natura Food.

To największa impreza w Polsce poświęcona tematyce zdrowego żywienia, bioproduktom, ekożywności oraz produktom regionalnym i tradycyjnym. Bogatą ofertę tragów stanowiły stoiska, na których można było zasmakować specjałów z różnych stron Polski. Wystawcy chętnie częstowali swoimi produktami tłumnie zwiedzających imprezę gości. Podczas imprezy zaplanowano także rozrywkę dla milusińskich w strefie Ekodziecka, gdzie przez trzy dni odbywały sie warsztaty ekologiczne dla najmłodszych

Kolejka chętnych do zapoznania się z ofertą Natura food sięgała aż do wejścia nowej hali MTŁ, a na pobliskich parkingach brakowało miejsc dla samochodów. Nic dziwnego – była to jedna z nielicznych okazji żeby zakupić trudno dostępne produkty od drobnych przedsiębiorców i regionalnych ekoproducentów. Ponadto krajem partnerskim targów były Wegry, więc nie zabrakło tez stoisk rodem znad Balatonu.

joomplu:62305

Targi Natura Food połączone były w tym roku z II Targami Ekologicznego Stylu Życia beECO, na których zaopatrzyć się można było w ekologiczne środki czyszczące, naturalne czy tradycyjnie wytarzane kosmetyki oraz Festiwalem Kawy, Herbaty i Czekolady stanowiących raj dla koneserów tych trunków.

Frekwencja tej imprezy dowodzi, ze konsumenci coraz częściej świadomie poszukują produktów regionalnych czy ekologicznych chcąc dowiedzieć się więcej na temat zdrowego stylu życia. Następne Natura Food dopiero za rok.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
niedziela26_116
Niedziela w Źródliskach – 26 sierpnia (foto)
Sambodrom na Piotrkowskiej (foto+wideo)
IMG_6818_kopiuj
Misterium Męki Pańskiej w Łodzi (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*