galabaletowaW niedzielę, 19 czerwca o godz. 18 w Teatrze Muzycznym rozpocznie się VI Gala Baletowa – Taneczny Wehikuł Czasu. Gala składa się z 3 części.

Pierwsza część stanowi Dyplom uczniów Niepublicznej Szkoły Baletowej, którzy jako pierwsi w historii tej szkoły uzyskają pełne kwalifikacje do bycia zawodowymi tancerzami. Dyplomanci zaprezentują się w tańcach solowym i zespołowych w stylu klasycznym, jazzowym i modern.

Drugą część  gali wypełni występ dzieci z Małej Szkoły Baletowej, które tak jak ich starsze koleżanki ukochały taniec i scenę. Zaprezentują się one w układach tanecznych baletowych, jazzowych i ludowych.

Trzecia część to przedstawienie pt. „Taneczny wehikuł czasu” wykonany przez uczniów Niepublicznej Szkoły Baletowej. Co nie jest możliwe w życiu, wszystko może wydarzyć się w sztuce…… i tak wehikuł poprzez taniec przeniesie nas w czasy średniowiecznego Egiptu, Krainy Kwitnącej Wiśni, argentyńskiego tanga, zawitamy na dwór króla Ludwika XIV, podróż zakończymy w rytmie współczesnego Hip-Hopu.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Calineczka w Teatrze Arlekin
IMG_9500
Jubileusz 125 lat Teatru im. Stefana Jaracza (foto+wideo)
SMIERC_plakat_a4
Śmierć siedzi na gruszy i się nie ruszy w Teatrze Jaracza

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*