vermis_20160318_1906298029W sobotę, 5 listopada o godz. 20:30 w Iron Horse rozpocznie się koncert formacji Vermis. Poza nimi na scenie pojawi się wrocławski KLIN. Mamy dla Was 2 darmowe zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Vermis”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy 4 listopada, o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile.

 Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

VERMIS

V jak VHS,
E jak energia,
R jak rozwałka,
M jak Miłość,
I jak inglisz,
S jak spanisz!
…a tak serio to wcale nie.
Przed Państwem efekt połączenia gorącej katalońskiej krwi i tłustego (dosłownie) słowiańskiego bitu – najlepszy w historii świata zespół metalowy, którego nie znasz – Vermis!

Vermis to łódzki zespół grający szeroko pojętą muzykę metalową – jest to coś pomiędzy heavy/thrash a groove metalem z hardcorową/post hardcorową naleciałością, ale nowoczesne brzmienie i (mimo wszystko) melodyjny charakter utworów nie pozwala na jednoznaczne przypisanie ich twórczości do określonego gatunku muzycznego. Ciekawe kompozycje w połączeniu z ogromną werwą na scenie dają bombę energetyczną, która rozbuja każdą publiczność.

Działając w poprzednich projektach, muzycy grupy z powodzeniem koncertowali u boku gwiazd rodzimej jak i zagranicznej sceny muzycznej. Na koncie mają występy m.in. z zespołami: Hunter, KSU, Lipali, Power of Trinity, Mech, legendarnymi The Animals czy Arthurem Brownem. Zespół Vermis – w obecnym składzie – jest ich nową, obiecująco zapowiadającą się inicjatywą.

Zespół brał udział i zdobywał nagrody w wielu festiwalach, m.in. zwycięzca okręgu łódzkiego podczas Festiwalu Emergenza (6. miejsce w Polsce), zwycięzca VII Ostrów MazRock Festival.

KLIN – W początkowych fazach istnienia zespołu (przed przyjęciem nazwy KLIN) graliśmy głównie covery polskich kapel rockowych i punk rockowych. Z czasem zaczęliśmy skreślać covery na rzecz własnych utworów.

Podstawowym elementem każdego naszego kawałka jest tekst napisany w języku polskim. W muzyce czerpiemy z twórców zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Staramy poruszać się w klimatach hard rocka, natomiast zdarza nam się wdrażać cięższe, heavy metalowe fragmenty. Pomimo tego, iż każdy z nas ma nieco odmienne preferencje muzyczne, zawsze potrafimy wspólnie dojść do kompromisu, który można usłyszeć w naszej twórczości.

W naszym dorobku mamy EPkę składającą się z pięciu utworów. Był to nasz pierwszy wypad do studia, który planujemy powtórzyć w tym roku, w celu nagrania pełnometrażowego krążka. Obecnie nagrywamy krażek a premierę przewidujemy na początku roku 2017.

Line-up
20:30 – KLIN
21:30 – Vermis

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
SPOIWO_LOGO
SPOIWO w Z innej beczki (zakończony)
fvf1
XIII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video (zakończony)
Maraton Halloween w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*