vermisW piątek, 26 maja o godz. 19 w Żarty Żartami wystąpi grupa Vermis. Poza nimi na scenie pojawią się Fireball i Andrzej Kowalsky Band. Mamy dla Was 2 pojedyncze zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Vermis”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, a także podacie swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy 25 maja o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Vermis to zespół gotowy do grania koncertów przed szeroką, co najmniej kilkutysięczną widownią. Mają wszystko, czego potrzeba do sukcesu: świetnego, czującego klimat frontmana, talent muzyczny, są charakterystyczni i dobrze się czują na scenie. Anglojęzyczne teksty dają szansę dotarcia również do zagranicznych odbiorców. Pytanie w tym wypadku powinno brzmieć nie „czy?”, ale „kiedy?”. via Kalejdoskop Kulturalny Reymont
„Wokalista pełen energii, pełnokrwiste brzmienie zespołu, dynamika niczym pendolino na najlepszym torowisku. Profeska, co tu dużo gadać.” via brzmieniemiasta.pl

V jak VHS,
E jak energia,
R jak rozwałka,
M jak Miłość,
I jak inglisz,
S jak spanisz!
…a tak serio to wcale nie.
Przed Państwem efekt połączenia gorącej katalońskiej krwi i tłustego (dosłownie) słowiańskiego bitu – najlepszy w historii świata zespół metalowy, którego nie znasz – Vermis!

Vermis to łódzki zespół grający szeroko pojętą muzykę metalową – jest to coś pomiędzy heavy/thrash a groove metalem z (post)hardcorową naleciałością, ale nowoczesne brzmienie i (mimo wszystko) melodyjny charakter utworów nie pozwala na jednoznaczne przypisanie ich twórczości do określonego gatunku muzycznego. Ciekawe kompozycje w połączeniu z ogromną werwą na scenie dają bombę energetyczną, która rozbuja każdą publiczność.

Działając w poprzednich projektach, muzycy grupy z powodzeniem koncertowali u boku gwiazd rodzimej jak i zagranicznej sceny muzycznej. Na koncie mają występy m.in. z zespołami: Coma, Hunter, KSU, Lipali, Power of Trinity, Mech, Oberschleisen, legendarnymi The Animals czy Arthurem Brownem. Zespół Vermis – w obecnym składzie – jest ich nową, obiecująco zapowiadającą się inicjatywą.

Zespół brał udział i zdobywał nagrody podczas wielu przeglądów i festiwali, m.in.: zwycięzca okręgu łódzkiego podczas Festiwalu Emergenza (6. miejsce w Polsce), zwycięzca New York Festiwal 2016/2017, laureat Festiwalu Muzyczna Jesień w Grodkowie, zwycięzca VII Ostrów MazRock Festival, zwycięzca PKR w Legnicy, finalista Rock@Alps Festival, finalista PoliRock 2017, finalista ProRock 2017, finalista Żubrowisko 2017, finalista PKS Gliwice 2017.

Andrzej Kowalsky Band to bomba energetyczna na scenie! Grupa w obecnym składzie, ukształtowała się w połowie 2013 roku. Jest to zespół pięciu osób – indywidualności pod względem muzycznych inspiracji, jak również cech osobowych, co czyni go kolektywem o bardzo szerokich horyzontach. Andrzej Kowalsky jest mieszanką kilku gatunków muzycznych. Łączy w sobie Rock, Blues i Rap, czerpiąc z nich to co najlepsze.

Miejsce: Żarty Żartami, Łódź, ul. Wólczańska 40/42A
Bilety: 10PLN, do nabycia na bramce w dniu koncertu

20.00 – Andrzej Kowalsky Band
21.00 – Fireball
22.00 – Vermis

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_6846
Łąki Łan Gooral Ras Luta w Wytwórni (zakończony)
Maj_2015_plakat_a3
Halokultura – maj 2015 (zakończony)
enej_w_dekompresji_20130407_1331789180
Enej i Poparzeni Kawą Trzy w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*