Sekcja U16 Venol Atomówki Łódź szykuje się do nowego sezonu, który rozpocznie się 2 października w Lublinie. W ramach przygotowań do sezonu w niedzielę 19 września pojadą na wspólne trening i sparingi do Rugby Club Częstochowa. W poprzednim sezonie Venol Atomówki Łódź zajęły III miejsce w Mistrzostwach Polski Kobiet U16 w Rugby7.

– Już mieliśmy przyjemność razem trenować i grać – mówi Zbigniew Grądys trener – w wakacje na obozie w Krakowie. Niedzielna wizyta to będzie świetna okazja na sprawdzenie postępów jeden i drugiej drużyny w przeciągu miesiąca.  Do dyspozycji mam 11 zawodniczek, które prezentują bardzo wyrównany poziom. Czekamy też na dziewczyny, które chciałby dołączyć do nas i spróbować swoich sił w rugby.

Na sparingi udamy się w składzie: Weronika Roźniatowska, Nina Klamka, Emilia Gurzawska, Natalia Służewska, Zuzia Orlik, Klaudia Witońska, Wiktoria Gurzawska, Wiktoria Czubak, Zosia Feliksiak, Anna Biesaga, Laura Stelmaszczyk. Trener: Zbigniew Gradys, Kierownik: Tomasz Witoński.

Natomiast drużyna seniorek szykuje się do turnieju w Łodzi, który odbędzie się 25 września w Łodzi na obiektach MOSiR przy Małachowskiego 5/7.

– Kobiece rugby wraca na „Łodziankę” – mówi Zbigniew Grądys – wszystko to dzięki wsparciu Urzędu Miasta Łodzi i dyrekcji MOSiR, która bardzo wsparła naszą inicjatywę. Więcej szczegółów już w przyszłym tygodniu.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Master Pharm Rugby Łódź – Juvenia Kraków 29:23 (foto)
W_dynamicznej_akcji_Jakub_Morawski_z_BBRC_Lodz
Rugby Raban III w Łodzi
plakat_Lodz_Sevens_Cup
Łódź Sevens Cup 2012 – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*