Rozpoczynają się rozgrywki Mistrzostw Polski Kobiet w Rugby7. Pierwszy turniej odbędzie się 11 września w Rudzie Śląskiej. Oczywiście Venol Atomówki Łódź na nim wystąpią.

– Do drużyny seniorskiej dochodzą zawodniczki z U16 które w poprzednim sezonie zajęły III miejsce w Mistrzostwach Polski – mówi Zbigniew Grądys – powoli nasze plany o tworzeniu drużyny seniorskiej złożonej z wychowanek staje się faktem. Liczymy, że w tym sezonie już będziemy walczyć regularnie o miejsca medalowe w I Lidze. Zapraszamy również kolejne zawodniczki z roczników 2009-2006 do trenowania z nami.

– Nasze sukcesy nie byłyby możliwe bez wsparcia Venol Motor Oli Poland – mówi Wiktoria Pietrzak kapitan drużyny – dziękujemy, że kolejny rok firma zdecydowała się na wspieranie Venolek. Do grona naszych sponsorów dołączyła firma Aquarox z Łodzi, która wsparła nas w zakupie nowych dresów na sezon.

– Wracamy też z organizacją turniejów i już 25 września na obiektach przy Małachowskiego będzie można obejrzeć Venol Atomówki Łódź w akcji, oraz najlepsze drużyny z Polski – dodaje Zbigniew Grądys – a wszystko to dzięki wsparciu Urzędu Miasta Łodzi i przychylności dyrekcji MOSiR Łódź za co dziękujemy. Przez lata na tych obiektach organizowaliśmy nie tylko treningi, ale i zawody, a teraz możemy to robić ponownie. Zapraszam wszystkich Łodzian na turniej.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Master Pharm Rugby Łódź – RzKS Juvenia Kraków 39:10 (foto)
50-lecie sekcji rugby Budowlanych Łódź
rugbyrrec
Pierwszy turniej Kadetów BBRC Łódź

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*