Vena Music Festival 2010 – informacje, program

venamusicDość niepostrzeżenie, w zmienionej formie nadciąga Vena Music Festival. Tegoroczna edycja imprezy zostanie zorganizowana 5 listopada w klubie Wytwórnia.

 
Vena Festival to festiwal unikalny. Jego celem jest stworzenie jak najbardziej obiektywnego konkursu, w którym szanse na wygraną ma każdy. Młode zespoły mogą konkurować z profesjonalnymi i znanymi wykonawcami. Międzynarodowe jury w internetowym głosowaniu przyznaje punkty piosenkom nie znając ich autorów i wykonawców.W konkursie biorą udział zarówno amatorzy jak i profesjonalne zespoły muzyczne z całego świata bez względu na rodzaj wykonywanej muzyki.

Tym razem będzie skromnie. O godz. 18 rozpocznie się finał konkursu muzycznego. Listę finalistów poznamy 2 listopada. O godz. 21 rozpocznie się koncert laureatów poprzednich edycji imprezy: 13 Poziomo, Moniki Urlik, Ctrl-Alt-Del, Koma Big Lajt i Dori Fi. Po zakończeniu odbędzie się after party.

Tegoroczną Radę Artystyczną Festiwalu współtworzą: Elżbieta Zapendowska, Tomasz Raczek, Dariusz Krupa, Ewelina de Tusch Lec, Tomasz Morawski, Jolanta Borowiec, Ewa Wojciechowska, Mariola Wojtysiak, Hanna Zdanowska.

   
Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *