VastiJackson28 października o godzinie 19:00 zapraszamy do Klubu Mandala w Łodzi na koncert Vasti Jackson’a, który przeniesie nas w magiczny świat bluesa.

Wirtuoz gitary Vasti Jackson jest znanym na całym świecie amerykańskim gitarzystą, autorem tekstów, wokalistą i producentem, który zachwyca publiczność swoją osobowością już od pierwszego momentu kiedy pojawia się na scenie. Talent Vastiego rósł w siłę dzięki niesamowitemu zestawowi muzycznych doświadczeń, którymi zajmował się w trakcie swojej 30-letniej kariery. Ostatnia płyta Jacksona „No Borders to the Blues” jest doskonałym przykładem nieograniczonej energii i magnetyzmu. Pokazuje jego muzyczny i wokalny kunszt, a także niesamowite umiejętności gry na gitarze. Muzycznie zakorzeniony w Mississippi, Vasti Jackson w 1994 wystąpił na nagrodzonej nagrodą Grammy płycie B.B. Kinga „Blues Summit” Vasti Jackson jest kombinacją talentu, doświadczenia i wszechstronności. Jego pełne energii i poświęcenia występy zabierają publiczność w podróż, której nigdy nie zapomną.

Klub Mandala jest tegorocznym laureatem Nagrody Polskiego Radia Łódź – Łódzkie Wydarzenie Roku „Jazzowa Perła Łodzi 2012”, którą otrzymał na Grand Prix Jazz Melomanach 2012.

Bilety w cenie 90 złotych to nabycia w klubie (ważne aby wcześniej dokonać rezerwacji telefonicznej 601 700 407, lub mailową js@intv.pl). Koncert będzie również transmitowany na żywo w Internecie na stronie www.intv.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Armia w Magnetofonie
Oink i Two Tribes w Konkrecie
baner_10-lecie
The Gospel Time w Wytwórni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*