vansshop

W sobotę, 1 sierpnia będzie można zobaczyć widowiskowe pojedynki teamów najlepszych polskich skateshopów, na nowo powstałym skateparku przy ul. Przybyszewskiego 335 w Łodzi.  Dla riderów wstęp free, pozostali wstęp 5 zł.

Tegoroczna pula nagród na VANS SHOP RIOT to dziewięć tysięcy złotych, a najlepszy polski team pojedzie na europejskie finały. Nie może zabraknąć widowiskowych BEST TRICKÓW wspieranych przez M.P.G. Skateparki.pl oraz Nixon Polska. Na wieczór wspierane przez Monster Energy after party w klubie DOM, gdzie odbędzie się premiera filmu „SKATEGO”, zagrają Boneless Brigade i Tester Gier.

HARMONOGRAM IMPREZY:
11:30 – 13:00 ROZGRZEWKI: Dla riderów zaproszonych sklepów
13:00 – 15:00 ELIMINACJE: Sekcja street, na której każdy z teamów będzie miał okazję do zaprezentowania się dwukrotnie podczas trwających 90 sekund przejazdów, a po regulaminowym czasie, będzie miał 3 próby na pokazanie swojego najlepszego team tricku. Liczy się oryginalność i styl.
15:00 BEST HUBBA RAIL TRICK od Nixon Polska – nagrodą jest wyjątkowy model zegarka Nixon 51-30 z wygrawerowanym logiem Vans Shop Riot.
15:30 – 17:00 FINAŁY: Cały park: w dwóch, 120 sekundowych przejazdach będą walczyły teamy zestawione ze sobą parami w oficjalnym losowaniu. Na wielki europejski finał przechodzi tylko jeden z teamów.
17:00 Dla nienasyconych na sekcji bowl: BEST TRICK od SKATEPARKI.PL na zasadzie CASH FOR TRICKS.
18:00 Rozdanie nagród.
21:00 AFTER PARTY wspierane przez Monster Energy i Skateparki.pl w klubie”DOM” na OFF PIOTRKOWSKA.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Targi Ślubne 2011 w Łodzi
dnigor2015
Dni Gór 2015 – informacje
sushi
Łódzki Dzień Sushi Edycja Specjalna

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*