W środę, 5 września o godz. 19 w Magnetofonie rozpocznie się koncert formacji Vader. Poza nią na scenie pojawi się Marduk oraz Arkona i Insidius. Cena biletu: 70 zł – przedsprzedaż w systemach eventim i ticketmaster. 80 zł – w dniu koncert

VADER świętuje 25 lecie od wydania debiutanckiej płyty „The Ultimate Incantation”! Płyta ujrzała światło dzienne 16 listopada 1992 roku, dzięki legendarnej wówczas angielskiej wytwórnii Earache Rec. Kilka miesięcy później VADER wyruszył na swoją pierwszą trasę za zachodnią granicę u boku Bolt Thrower i Grave. Po olbrzymim zainteresowaniu naszymi grudniowymi koncertami (w tym kilka wyprzedanych) pragniemy przedstawić tę płytę w całości ponownie na serii koncertów klubowych!

MARDUK – gość specjalny na tej trasie. Synonim black metalu, prawie 30 lat na scenie i ani chwili spadku formy, bezkompromisowa maszyna do zabijania, koncertowa pierwsza liga. Morgan Håkansson swoją machinę wojenną prowadzi z precyzją godną podziwu. Wielokrotne zmiany składu nigdy nie zachwiały jego wizji i gdy kolejne skandynawskie kapele powstałe w latach 90. zawieszały działalność, podążały w niezrozumiałe rejony i prędzej czy później spuszczały z tonu, Marduk uparcie, nieprzerwanie i z wielką determinacją parł do przodu.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Koncerty w Łodzi – czerwiec 2018
D13
Trzynasta w samo południe w Iron Horse
luce
Lucie Vítková & Mateusz Rybicki w 6. dzielnicy

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*