DSC_4660Od 12 do 14 października na terenie Centrum Konferencyjno–Wystawiennicze MTŁ organizowano V Targi Naturalnej Żywności Natura Food. Jest to najważniejsza impreza branży produktów ekologicznych i tradycyjnych w Polsce.

Przez trzy dni na stoiskach zaprezentowano oferty producentów żywności tradycyjnej i ekologicznej, gospodarstw ekologicznych i agroturystycznych, farm zdrowia, hurtowni, sklepów z żywnością wysokiej jakości.

joomplu:43233

Nie zabrakło konferencji, pokazów, wykładów, a także strefy dziecka i wręczenia nagród dla najlepszych w branży. Obok Natura Food organizowano Re-Act Fashion, Festiwal Cohabitat Gathering, Targi Odpowiedzialnej Mody, U źródeł zmian – edukacja ekologiczna i konsumencka oraz konferencję Polska Naturalnie!.

/fot. Agata Kobierska

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Strategiczna gra wojenna „Play of Battle” powstanie w Łodzi
missfali56
Miss Fali 2011 – finał (foto)
5. urodziny Łódzkiej Organizacji Turystycznej
5 komentarzy
 • Martynka
  17 października 2012 at 12:36

  [quote name=”Beata_M”]236 naukowych zestawień produktów ekologicznych z konwencjonalnymi, pochodzących z prawie setki różnych badań wykazały, że w 61% przypadków wyższą wartość odżywczą mają produkty organiczne. Te liczby mówią same za siebie. Dlatego właśnie warto inwestować w produkty eko![/quote]

  Ale jest już coraz lepiej, według ostatnich badań TNS dla OFZ, 30% Polaków jest entuzjastami zdrowej żywności! Co prawda tylko 4% kupuję ją regularnie, ale to i tak duży postęp! Kilkanaście lat temu to w ogóle nikt nie myślał o zdrowej żywności, nie było tylu kampanii informacyjnych. A przy okazji fajne te spoty z Kumorek i Partyką 😉

 • Beata_M
  17 października 2012 at 09:02

  236 naukowych zestawień produktów ekologicznych z konwencjonalnymi, pochodzących z prawie setki różnych badań wykazały, że w 61% przypadków wyższą wartość odżywczą mają produkty organiczne. Te liczby mówią same za siebie. Dlatego właśnie warto inwestować w produkty eko!

 • Alicia
  17 października 2012 at 08:53

  [quote name=”Anetka_S”]Zgadza się! Ja często kupuję w Organic powidła jabłkowego, do tego dodaję banana i wszystkie Gerbery wysiadają przy moim deserku dla malucha![/quote]

  Zgadza się, wiele matek faszeruje swoje maluchy tymi słoiczkami pełnymi chemii, a potem się dziwią, że alergia za alergią. Generalnie jak mogę to wybieram produkty eko, nie tylko ze względu na wartości odzywcze, ale głównie chodzi mi o smak! Jest niepowtarzalny, tradycyjny i przede wszystkim jedzenie smakuje jedzeniem i pachnie jak jedzenie a nie tabletki z apteki! Jak mówi słynne powiedzenie” Smak jest prawdziwym sędzią. Rzadko można go spotkać”

 • Anetka_S
  17 października 2012 at 08:32

  Zgadza się! Ja często kupuję w Organic powidła jabłkowego, do tego dodaję banana i wszystkie Gerbery wysiadają przy moim deserku dla malucha!

 • Martynka
  17 października 2012 at 08:20

  Zdjęcie tych dżemów narobiło mi smaka! Na ogół sama robię konfitury, z owoców, które przywożę od dziadków ze wsi, ale w sytuacjach kryzysowych, jeśli kupuję, to tylko te ekologiczne! Smak jak u mamy 🙂

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*