glowne_targ_eko

Za nami kolejny Eko Targ, organizowany cyklicznie, w każdą sobotę. Pierwszy odbył się zaledwie 6 lipca, a inicjatywa zyskała już spore grono miłośników. Nic dziwnego, gdyż jest smacznie, różnorodnie, ekologicznie i tanio. Czego chcieć więcej?

Do października Organizatorzy będą prowadzić targ na terenie otwartym. W okresie jesienno-zimowym Eko Targ będzie odbywał się w przestrzeniach wystawienniczych galerii OFF (w budynku głównym). Targ czynny jest zawsze w godzinach 9-16.

Wydarzenie organizuje „Spółdzielnia Kupiecka„, dzięki której już w sierpniu w parterowym lokalu o powierzchni 210 m2 na terenie Off Piotrkowska zostaną stworzone sklepy/stoiska wielobranżowe. Na części powierzchni zostanie utworzony sklep fabryczny prowadzony przez organizatora Spółdzielni.

Część powierzchni zostanie przystosowana na potrzeby kupców, którzy będą mogli prowadzić działalność sezonowo lub w innych krótszych okresach zależnych od specyfiki produktowej. Będzie to miejsce spotkań z kupcami oryginalnymi, autentycznymi, oferującymi produkty domowe, regionalne, organiczne. Produkty od sprawdzonych dostawców w kategoriach: sezonowe warzywa i owoce, zioła, oliwki, nabiał, domowe weki, pieczywo i słodycze, przysmaki z różnych stron świata (włoskie, greckie, bułgarskie, etc.) oraz produkty ekologiczne.

DSC_2513

Aranżacja sklepu fabrycznego i pozostałych stoisk będzie odbywała się pod opieką osoby odpowiedzialnej za jednolity wizerunek „Spółdzielni Kupieckiej”. Inspiracją projektu są lokalne, małe targowiska włoskich miasteczek.

Uzupełnieniem oferty będą przekąski z oferowanych produktów do konsumpcji na miejscu lub na wynos, dlatego w lokalu będzie wydzielona przestrzeń z przeznaczeniem na wysoki stół z krzesłami barowymi dla klientów .

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy na Profil FB Społdzielni.

(Tekst – Mat. Prasowe; Fot. A.Fochtman)

Więcej o wydarzenich w OFF Piotrkowska na Plastrze Łódzkim!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
09042013107
Akademickie Targi Pracy 2013 (foto)
Nowy Łódzki Rower Publiczny
IMG_6481
Armatka Kultury 2013 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*