Urodziny Sukcesji

urodzinysukcesjiKto wyobraża sobie urodziny bez tortu? Taki dzień nie może obejść się bez słodkości. We wrześniu Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja obchodzi drugą rocznicę otwarcia. Z tej okazji na 23 i 24 września zaplanowano szereg występów, warsztatów i innych atrakcji, w tym najsłodszy w mieście konkurs, w którym do wygrania jest kilkaset nagród! To jednak nie wszystko. W sobotę na scenie pojawi się legenda polskiej sceny muzycznej, zespół Czerwone Gitary, zaś w niedzielę, łódzki Teatr V6 zaprezentuje swój podniebno-wodny spektakl „Aquarius”. Oczywiście, nie zabraknie również gigantycznego tortu, a nawet dwóch!

Słodko, jak w Sukcesji

Obchody tegorocznych urodzin Sukcesji rozpoczęły się słodkim konkursem, w którym do wygrania jest kilkaset nagród. Do 24 września na poziomie -1 będzie stał największy w mieście tort, w którego dekoracji ukryte będą cenne upominki. Każdy, kto w tym terminie zrobi zakupy w Sukcesji za kwotę min. 100 zł może wziąć udział w konkursie i zawalczyć o wartościowe nagrody ufundowane przez najemców Sukcesji, których wartość sięga nawet 500 zł. Co trzeba zrobić, aby wygrać upominek? Wykazać się pamięcią i spostrzegawczością. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.sukcesja.eu.To jednak nie koniec słodkich niespodzianek. W weekend 16 i 17 września na wszystkich miłośników łakoci czekać warsztaty ze zdobienia lizaków. Tydzień później, 23 i 24 września, wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w zajęciach z tworzenia autorskiej słodkiej biżuterii. Warsztaty będą odbywać się w godzinach od 12:00 do 18:00 na poziomie -1. Wydarzenia mają charakter otwarty.

Muzyczny weekend
Czerwone Gitary to grupa, której nie trzeba przedstawiać miłośnikom polskiego rock’n’rolla. Zespół od ponad 50 lat nieprzerwanie działa na scenie muzycznej. „Takie ładne oczy”, „Śpiewaj razem z nami”, „Tak bardzo się starałem”, to tylko niektóre przeboje gwiazd, które już 23 września w Sukcesji zaprezentują się przed łódzką publicznością. Występ Czerwonych Gitar odbędzie się o godzinie 18:00 na poziomie -1. Osoby chcące poruszać się w rytm znanych przebojów z ponad 200 utworów będących w repertuarze „polskich Beatlesów” z pewnością na długo zapamiętają ten wieczór.
 
Z kolei w niedzielę goście Sukcesji będą mogli przenieść się do podwodnego świata, a to wszystko za sprawą Teatru V6 i spektaklu „Aquarius”. Akrobatyczne przedstawienie, zaprezentowane przez łódzkich artystów, nawiązuje swoją formułą do tradycji cirque nouveau, czyli sekwencji bajkowych obrazów malowanych kolorem, światłem, kostiumem oraz przepiękną muzyką. W programie zaplanowano między innymi akrobacje w sieci, na szarfie, dwójkę siłową oraz Flymena. Tuż przed imponującym show śmiałkowie będą mogli spróbować swoich sił podczas warsztatów akrobatycznych i tanecznych pod czujnym okiem artystów z Teatru V6. Spektakl rozpocznie się o 19:00, a po jego zakończeniu artyści zaproszą widownię na specjalny urodzinowy tort.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *